Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 4 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 7273 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелі аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Шиелі кенті және ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарықтандырсын.
3. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 1226 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6006 болып тіркелген, 2017 жылдың 16 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі К. Мубараков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шиелi аудандық сайлау
комиссиясымен
13 қаңтар 2020 жыл
Шиелі ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 5 наурызы
№ 4 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 29.10.2020 № 126 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Шиелі ауданының Шиелі кенті
И.Әбдікәрімов және Ә.Палымбетов көшелерінің қиылысы
А.Яссауи көшесі №85 мекен-жайы бойынша орналасқан "Береке" сауда үйі ғимаратының жаны
"Шымкент-Самара" М-32 автомобиль жолының №1937 шақырым бойы
"Шымкент-Самара" М-32 автомобиль жолының №1937 шақырым бойы
"Шымкент-Самара" М-32 автомобиль жолының №1937 шақырым бойы
"Шымкент-Самара" М-32 автомобиль жолының №1937 шақырым бойы
"Шымкент-Самара" М-32 автомобиль жолының №1937 шақырым бойы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 5 марта 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2020 года № 7273.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Шиелийской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Акимам поселка Шиели и сельских округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 23 октября 2017 года № 1226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6006, опубликовано 16 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района К. Мубараков
"СОГЛАСОВАНО"
Шиелийской районной
избирательной комиссией
13 января 2020 года
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
от 5 марта 2020 года № 4
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 29.10.2020 № 126 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Шиели Шиелийского района
Пересечение улиц И.Абдикаримова и А.Палымбетова
Рядом со зданием торгового дома "Береке", расположенного по адресу: улица А.Яссауи, №85
№1937 километр вдоль автомобильной дороги М-32 "Шымкент-Самара"
№1937 километр вдоль автомобильной дороги М-32 "Шымкент-Самара"
№1937 километр вдоль автомобильной дороги М-32 "Шымкент-Самара"
№1937 километр вдоль автомобильной дороги М-32 "Шымкент-Самара"
№1937 километр вдоль автомобильной дороги М-32 "Шымкент-Самара"