"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 53/17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7425 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7047 нөмірімен тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 962 875, 4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 664 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 22 245 637, 4 мың теңге;
2) шығындар - 24 146 166, 4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 2 395 515, 1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 2 509 602,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 114 087 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 2 578 806, 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 578 806, 1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 2 509 602, 1 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 114 087 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 183 291 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2020 года № 53/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 мая 2020 года № 7425. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7047, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 , 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 962 875, 4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 664 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 344 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 245 637, 4 тысяч тенге;
2) затраты - 24 146 166, 4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 2 395 515, 1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 2 509 602,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 114 087 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 2 578 806, 1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 2 578 806, 1 тысяч тенге;
поступление займов - 2 509 602, 1 тысяч тенге;
погашение займов - 114 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 183 291 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

385
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1800
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41134
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41134
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
588091
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26099
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
561992
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
93528
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
93528
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
16641
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16641
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15262
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15262
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
83050
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74064
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8986
02
Қорғаныс
9726
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9726
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3522
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
316
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5888
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
24547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24547
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
24547
04
Бiлiм беру
15405695
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15246171
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

385
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1800
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41134
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41134
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
588091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26099
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
561992
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
93528
040
Развитие объектов государственных органов
93528
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16641
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16641
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15262
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
83050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
74064
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8986
02
Оборона
9726
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9726
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3522
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
316
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5888
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
24547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24547
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
24547
04
Образование
15405695
464
Отдел образования района (города областного значения)
15246171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования