Шиелі кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8025 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 941 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттер түсімдері– 804 622 мың теңге;
2) шығындар – 966 931,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 428,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 428,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете поселка Шиели на 2021-2023 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2020 года № 65/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 декабря 2020 года № 8025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 941 503 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге:
поступления трансфертов – 804 622 тысяч тенге;
2) затраты – 966 931,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 428,5 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 428,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 25 428,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 14/4 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Шиелі кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 399 721 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Н. Көпенов
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы П. Маханбет
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі кентінің 2021 жылға арналған бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 25 428,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2021 № 14/4 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка Шиели в сумме 399 721 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата Н. Көпенов
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата П. Маханбет
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 29 декабря 2020 года №65/2
Бюджет поселка Шиели на 2021 год