Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 92 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 4239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары К. Б. Жұмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 19 маусымы
№ 92 қаулысына қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 25.08.2020 № 135 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Кадрларды даярлау бағыттары (мамандықтың коды және атауы)
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу мерзімі
Бір білім алушыны оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың теңгемен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Орындар саны
Оқыту нысаны
1.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" МКҚК
1
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша)
090203 3 Техник-электрик
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 - 2021 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 19 июня 2020 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июня 2020 года № 4239
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 – 2021 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (А. Сейдалиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жумашева К.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 19 июня 2020 года № 92
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020 – 2021 учебный год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенным постановлением акимата Мангистауской области от 25.08.2020 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Направления подготовки кадров (код и наименование специальности)
Объем государственного образовательного заказа
Базовое образование
Язык обучения
Срок
обучения
Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося (в тысячах тенге)
Администратор бюджетной программы
Количество мест
Форма обучения
1. ГККП "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области
1
0902000 Электроснабжение (по отраслям)
090203 3 Техник-электрик
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев

319,2
Барлығы:
225
13.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
363,7
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
010302 3 Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
363,7
3
0105000 Бастауыш білім беру
010502 3 Информатика пәнінің бастауыш білім беру мұғалімі
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
363,7
4
0111000 Негізгі орта білім беру
011102 3 Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
011108 3 Шетел тілі пәнінің мұғалімі
25
25
күндізгі
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
363,7
Барлығы:
125
14.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Маңғыстау туризм колледжі" МКҚК
1
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
050706 3 Супервайзер (ауысым басшысы)
25
25
күндізгі
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
325,1
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру
050806 3 Технолог-менеджер
25
50
күндізгі
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл
10 ай
325,1
3
0511000 Туризм (салалары бойынша)
051104 3 Менеджер
25
25
күндізгі
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
325,1
4
0512000 Аударма ісі (түрлері бойынша)
051202 3 Гид-аудармашы
25
25
күндізгі
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
325,1
5
0513000 Маркетинг
(салалар бойынша)
051305 3 Маркетолог
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
325,1
Барлығы:
225
15.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" МКҚК
1
0111000 Негізгі орта білім беру
011114 3 Көркем еңбек пәні мұғалімі
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
363,7
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1414000 Жиһаз өндірісі (түрлері бойынша)
141406 3 Техник-технолог
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
363,7
Барлығы:
50
16. "Жаңаөзен политехникалық колледжі" ЖШС
1
0501000 Әлеуметтік жұмыс
050101 3 Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
363,7
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)
111401 2 Дәнекерлеуші (барлық атауларымен)
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
369,5
3
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120112 3 Техник- механик
25
күндізгі
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай

319,2
Итого:
225
13.ГККП "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
363,7
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0103000 Физическая культура и спорт
010302 3 Учитель физической культуры
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
363,7
3
0105000 Начальное образование
010502 3 Учитель информатики начального образования
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
363,7
4
0111000 Основное среднее образование
011102 3 Учитель русского языка и литературы
011108 3 Учитель иностранного языка
25
25
дневная
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года
10 месяцев
3 года
10 месяцев
363,7
Итого:
125
14.ГККП "Мангистауский колледж туризма" Управления образования Мангистауской области
1
0507000 Организация и обслуживания гостиничных хозяйств
050706 3 Супервайзер (начальник смены)
25
25
дневная
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года
10 месяцев
2 года
10 месяцев
325,1
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0508000 Организация питания
050806 3 Технолог-менеджер
25
50
дневная
9 классов
казахский
русский
3 года
10 месяцев
325,1
3
0511000 Туризм (по отраслям)
051104 3 Менеджер
25
25
дневная
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года
10 месяцев
3 года
10 месяцев
325,1
4
0512000 Переводческое дело (по видам)
051202 3 Гид-переводчик
25
25
дневная
9 классов
9 классов
казахский
русский
2 года
10 месяцев
2 года
10 месяцев
325,1
5
0513000 Маркетинг (по отраслям)
051305 3 Маркетолог
25
дневная
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
325,1
Итого:
225
15.ГККП "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
0111000 Основное среднее образование 011114 3 Учитель художественного труда
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
363,7
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1414000 Мебельное производство (по видам)
141406 3 Техник-технолог
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
363,7
Итого:
50
16. ТОО "Жаңаөзен политехникалық колледжі"
1
0501000 Социальная работа
050101 3 Специалист по социальной работе
25
дневная
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
363,7
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1114000 Сварочное дело (по видам)
111401 2 Сварщик (всех наименований)
25
дневная
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
369,5
3
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120112 3 Техник – механик
25
дневная
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев