Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/77 "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 37/451 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 4275 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 6/77 "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3238 болып тіркелген, 2017 жылы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Клинчев
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/77 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Мангистауского областного маслихата" и его описания"
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года № 37/451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 сентября 2020 года № 4275
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2016 года № 6/77 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Мангистауского областного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3238, опубликовано 13 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Клинчев
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев