Маңғыстау облысы бойынша жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/465 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 4381 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 30 қыркүйектегі 2024 жылғы № 15/168 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 30.09.2024 № 15/168 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/465. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2020 года № 4381. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 30 сентября 2024 года № 15/168.
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 30.09.2024 № 15/168 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 591-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабының 1-тармағы 1-1) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 591 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері белгіленсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Установить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.