Кендірлі ауылын құру туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/463 шешімі және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 246 бірлескен қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 4400 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 3), 4) тармақшаларына сәйкес тиісті аумақ халқының, Жаңаөзен қалалық мәслихатының және Жаңаөзен қаласы әкімдігінің пікірін ескере отырып, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы қорытындысының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ және Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы Рахат ауылының оңтүстік-шығысында жалпы алаңы 2 235,0 гектармен Кендірлі ауылы құрылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.Қ. Аққұловқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімі мен Маңғыстау облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Сессия төрағасы Н. Губашов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

Об образовании села Кендерли
Совместное решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/463 и постановление акимата Мангистауской области от 15 декабря 2020 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 декабря 2020 года № 4400
В соответствии с подпунктами 3), 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующей территории, Жанаозенского городского маслихата и акимата города Жанаозен, на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 7 декабря 2020 года Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать село Кендерли с общей площадью 2 235,0 гектаров на юго-востоке села Рахат города Жанаозен.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного решения и постановления в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Мангистауского областного маслихата и постановления акимата Мангистауской области возложить на заместителя акима области Аккулова Н.К.
4. Настоящее совместное решение Мангистауского областного маслихата и постановление акимата Мангистауской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календерных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Председатель сессии Н. Губашов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев