Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/321 "2020-2022 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 30/329 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4154 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы №33/403 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4142 болып тіркелген) сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №29/321 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4093 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 258 626,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 429 162,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 103 548,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 675 483,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 15 050 431,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 881 055,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 303 058,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 303 977,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 918,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 925 487,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 925 487,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 3 303 977,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 926,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 622 436,8 теңге.";
2 тармақта:
екінші абзац келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 29/321 "О бюджете города Актау на 2020-2022 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2020 года № 30/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 марта 2020 года № 4154
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2020 года №33/403 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4142) Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 24 декабря 2019 года №29/321 "О бюджете города Актау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4093, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 258 626,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 429 162,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 103 548,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 675 483,9 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 15 050 431,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 881 055,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 303 058,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 303 977,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 918,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 925 487,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 925 487,8 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 3 303 977,0 тысяч тенге;
погашение займов – 926,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 622 436,8 тенге.";
в пункте 2:
абзац второй изложить в новой редакции следующего содержания:

"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 17,6 пайыз;";
бесінші абзац келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"әлеуметтік салық – 17,5 пайыз.";
3 тармақта:
келесі мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"7 701 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

"индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 17,6 процентов;";
абзац пятый изложить в новой редакции следующего содержания:
"социальный налог – 17,5 процентов.";
в пункте 3:
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"7 701 тысяч тенге – на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Сауғабаев
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 11 наурыздағы
№30/329 шешіміне 1 қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№29/321 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М.Саугабаев
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
от 11 марта 2020 года №30/329
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
от 24 декабря 2019 года №29/321
Бюджет города Актау на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование