Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 2282 "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, "Өмірзақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі мен қалалық бюджеттен қаржыландырылатын қалалық атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 7 тамыздағы № 1327 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 тамызда № 4266 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 2282 "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, "Өмірзақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі мен қалалық бюджеттен қаржыландырылатын қалалық атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3261 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Толегенова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары С. Гусманға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай

О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 15 декабря 2016 года № 2282 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима города Актау", государственного учреждения "Аппарат акима села Умирзак" и городских исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета и его описание"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 7 августа 2020 года № 1327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 августа 2020 года № 4266
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 15 декабря 2016 года № 2282 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима города Актау", государственного учреждения "Аппарат акима села Умирзак" и городских исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3261, опубликовано 31 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (руководитель аппарата А. Толегенова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау С. Гусмана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай