Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 167 "Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 346 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 4234 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 4 ақпандағы №10-15-293 ұсынысының негізінде, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі №167 "Жаңаөзен қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3575 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жаңаөзен қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Бекова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Ғ. Байжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров

О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 2 апреля 2018 года № 167 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 17 июня 2020 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 июня 2020 года № 4234
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 4 февраля 2020 года №10-15-293, акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 2 апреля 2018 года №167 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3575, опубликовано 3 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел предпринимательства и сельского хозяйства" (Ж.Бекова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Байжанова Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен М. Ибагаров