2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/583 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 қаңтарда № 4422 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 174 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 134 670 мың теңге;
2) шығындар – 338 874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 28 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 28 163 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 163 мың теңге.

О бюджете села Рахат на 2021 - 2023 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 31 декабря 2020 года № 54/583. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 января 2021 года № 4422.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Рахат на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 310 711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 174 883 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 158 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 134 670 тысяч тенге;
2) затраты – 338 874 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 28 163 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 163 тысячи тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 163 тысячи тенге.

Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 05.11.2021 № 10/85 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен – 127 870 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 05.11.2021 № 10/85 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 05.11.2021 № 10/85 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2021 год выделена субвенция в сумме – 127 870 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 05.11.2021 № 10/85 (вводится в действие с 01.01.2021).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік – экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Нурбосинов).
4. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально – экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Б. Нурбосинов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.