2020-2022 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 45/359 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қаңтарда № 4115 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №44/354 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4100 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 032,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 990,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 351,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 77 691,9 мың теңге;
2) шығындар – 83 837,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 804,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 804,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 804,1 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 57/459 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджетіне 72 557,9 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.

О бюджете села Акжигит на 2020-2022 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13 января 2020 года № 45/359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2020 года № 4115.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4100), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 032,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 351,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 77 691,9 тысяча тенге;
2) затраты – 83 837,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 804,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 804,1 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 804,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2020 № 57/459(вводится в действие 01.01.2020).
2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Акжигит на 2020 год выделена субвенция в сумме 72 557,9 тысяч тенге.

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 57/459 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ.Т.Тарғынов).

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2020 № 57/459 (вводится в действие 01.01.2020).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).

5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Есекенов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 45/359 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 57/459 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т.Есекенов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 13 января 2020 года №45/359
Бюджет села Акжигит на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2020 № 57/459(вводится в действие 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование