Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 44/354 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 наурыздағы № 46/383 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 4152 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы №33/403 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4142 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №44/354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4100 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 047 873,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 185 136,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 125,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 26 269,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 815 343,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 128 230,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 717,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 139 178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -163 073,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 073,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 139 178,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 56 461,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 80 356,7 мың теңге.";
3 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ және ауылдардың бюджеттеріне 912 968,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 19 марта 2020 года № 46/383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 марта 2020 года № 4152
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2020 года №33/403 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4142), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №44/354 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4100, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 047 873,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 185 136,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 21 125,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 26 269,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 815 343,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 128 230,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 717,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 139 178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 461,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163 073,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 073,7 тысяч тенге;
поступление займов - 139 178,0 тысяч тенге;
погашение займов - 56 461,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 80 356,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"3. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельского округа выделена субвенция в сумме 912 968,6 тысяч тенге, в том числе:

Бейнеу ауылы – 559 202,2 мың теңге;
Боранқұл ауылы – 118 759,5 мың теңге;
Ақжігіт ауылы – 69 245,9 мың теңге;
Есет ауылы - 21 832,0 мың теңге;
Сам ауылдық округі – 20 370,0 мың теңге;
Сарға ауылы – 37 396,0 мың теңге;
Сыңғырлау ауылы – 21 209,0 мың теңге;
Тәжен ауылы – 22 903,0 мың теңге;
Төлеп ауылы – 21 699,0 мың теңге;
Тұрыш ауылы – 20 352,0 мың теңге.";
4 тармақтың 4) тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"4) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 40,3 пайыз;";
7 тармақта:
оныншы, он бірінші абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
"ағымдағы бюджеттік бағдарлама бойынша облыстық бюджеттен – 603 988,0 мың теңге;
даму бюджеттік бағдарламасы облыстық бюджеттен– 267 316,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

села Бейнеу – 559 202,2 тысячи тенге;
села Боранкуль – 118 759,5 тысяч тенге;
села Акжигит – 69 245,9 тысяч тенге;
села Есет – 21 832,0 тысяч тенге;
сельский округ Сам – 20 370,0 тысяч тенге;
села Сарга – 37 396,0 тысяч тенге;
села Сынгырлау – 21 209,0 тысяч тенге;
села Тажен – 22 903,0 тысяч тенге;
села Толеп – 21 699,0 тысяч тенге;
села Турыш – 20 352,0 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 4 изложить в новой редакции следующего содержания:
"4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 40,3 процента;";
в пункте 7:
абзацы десятый, одиннадцатый изложить в новой редакции:
"из областного бюджета по текущей бюджетной программе – 603 988,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития – 267 316,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ.Т.Тарғынов).
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жұбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2020 жылғы 19 наурыздағы
№ 46/383 шешіміне 1 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 44/354 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С.Жубанов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 19 марта 2020 года №46/383
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 31 декабря 2019 года №44/354
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

25 577,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
239 372,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
239 372,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 352,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 352,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57 165,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 855,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
29 310,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
211 006,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 460,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
109 546,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
57 000,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 249,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 249,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 085,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 085,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 579,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 579,0
02
Қорғаныс
13 519,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 519,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 169,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 350,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 206,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 206,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 206,0
04
Білім беру
9 575 240,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

25 577,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
239 372,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
239 372,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 352,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 352,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57 165,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 855,0
013
Капитальные расходы государственного органа
29 310,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
211 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44 460,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
109 546,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
57 000,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 249,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
31 249,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 085,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 085,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
57 579,0
02
Оборона
13 519,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 519,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 169,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 350,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 206,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 206,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 206,0
04
Образование
9 575 240,0
464
Отдел образования района (города областного значения)

9 096 434,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
291 878,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40 189,0
003
Жалпы білім беру
8 622 871,0
006
Балаларға қосымша білім беру
138 979,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
100 718,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
100 718,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 229,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 554,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
166 145,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткiзу
10 805,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 725,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
159 376,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
159 376,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 139 807,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 113 607,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
224 223,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48 400,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 635,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
341 646,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
300 070,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 463,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 532,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 567,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58 882,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
47 189,0

9 096 434,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
291 878,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40 189,0
003
Общеобразовательное обучение
8 622 871,0
006
Дополнительное образование для детей
138 979,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
100 718,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
100 718,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
221 229,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31 554,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
166 145,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
10 805,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 725,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
159 376,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
159 376,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 139 807,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 113 607,0
004
Программа занятости
224 223,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48 400,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 635,0
010
Государственная адресная социальная помощь
341 646,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
300 070,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 463,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 532,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 567,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58 882,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
47 189,0

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 200,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
1 200,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
229 999,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79 757,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 492,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
17 949,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
10 000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
50 316,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150 242,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
8 371,0
012
Сумен жабдыктау және су бұру жұиысының жұмыс істеуі
3 406,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
125 371,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
13 094,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
410 690,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
198 491,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
198 491,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 290,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 725,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 565,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
85 921,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 918,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
54 424,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2 579,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
118 988,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 995,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
100 993,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 200,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 200,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
25 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
229 999,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
79 757,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 492,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 949,0
005
Развитие коммунального хозяйства
10 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
50 316,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150 242,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 371,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 406,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
125 371,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
13 094,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
410 690,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
198 491,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
198 491,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 290,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 725,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 565,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
85 921,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
28 918,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
54 424,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
2 579,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
118 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
17 995,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
100 993,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

20 848,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
16 248,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
380,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
15 868,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
4 600,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
4 600,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
27 818,0
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
27 818,0
1
Жерді сату
27 818,0
4
Трансферттердің түсімдері
5 672 501,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
5 672 501,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
5 672 501,0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
10 798 261,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
669 924,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
31 687,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 687,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
378 651,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
378 651,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 548,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 548,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47 525,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 525,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64 657,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын
қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 657,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
40 452,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20 848,0
01
Доходы от государственной собственности
16 248,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
380,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
15 868,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
4 600,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
4 600,0
3
Поступления от продажи основного капитала
27 818,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
27 818,0
1
Продажа земли
27 818,0
4
Поступления трансфертов
5 672 501,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
5 672 501,0
2
Трансферты из областного бюджета
5 672 501,0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
2. Затраты
10 798 261,0
01
Государственные услуги общего характера
669 924,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
31 687,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
31 687,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
378 651,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
378 651,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 548,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 548,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47 525,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
47 525,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64 657,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
64 657,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
40 452,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне