Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/64 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 50/407 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 4236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі №05-10-803 ақпараттық хатының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8/64 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3244 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Азанов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А. Улукбанов

О признании утратившим силу решения Бейнеуского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/64 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" и его описание"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 16 июня 2020 года № 50/407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 июня 2020 года № 4236
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 14 апреля 2020 года №05-10-803, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 9 декабря 2016 года №8/64 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3244, опубликовано 13 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Азанов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А. Улукбанов