Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/385 "2020 - 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қазандағы № 44/444 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қазанда № 4317 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 43/429 "Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/383 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4287 болып тіркелген) сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 05-10-919 ақпараттық хатының негізінде, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4108 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 368 083,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 169 320,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 194 263,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 399 576,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2020 года № 37/385 "О бюджете сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 5 октября 2020 года № 44/444. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 октября 2020 года № 4317
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 11 сентября 2020 года № 43/429 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 37/383 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287) и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 мая 2020 года № 05-10-919 , Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2020 года № 37/385 "О бюджете сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4108, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"О бюджетах сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 368 083,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 169 320,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 194 263,2 тысячи тенге;
2) затраты – 1 399 576,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 493,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 493,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 493,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Есенқосов).

5) дефицит (профицит) бюджета – -31 493,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 493,5 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 493,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).

3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2020 жылғы 5 қазандағы
№ 44/444 шешіміне 1 қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардығы
№ 37/385 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь районного маслихата А.Мееров
Приложение 1
к решению Каракиянского районного
маслихата от 5 октября 2020 года № 44/444
Приложение 1
к решению Каракиянского районного
маслихата от 6 января 2020 года № 37/385
Бюджет сельского округа Болашак на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3