Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 35/397 "2020-2022жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 42/455 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 4358 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау аудандық маслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 42/453 "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 35/391 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4350 болып тіркелген) сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 05-10-800 ақпараттық хатының негізінде, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 35/397 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4126 болып тіркелген, 2020 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 495 831,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 81 460,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 542,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 410 828,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 537 786,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 41 955,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 27 января 2020 года № 35/397 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 4 декабря 2020 года № 42/455. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 декабря 2020 года № 4358
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 42/453 "О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 13 января 2020 года № 35/391 " О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4350) и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 14 апреля 2020 года № 05-10-800, Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 27 января 2020 года № 35/397 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4126, опубликовано 3 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 495 831,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 81 460,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 542,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов –1 410 828,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 537 786,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 41 955,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 955,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 955,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 287 275,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 498 433,9 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 103 876,2 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 86 520,3 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 68 495,3 мың теңге;
Қызан ауылы – 68 180,1 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 73 980,3 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 75 916,9 мың теңге;
Жармыш ауылы – 84 832,0 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 55 136,2 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 81 632,2 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 56 231,9 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 34 040,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8 қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын:
"2020 жылға арналған Шайыр ауылдық округінің бюджеті туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданының әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Қапашұлы
Маңғыстау аудандық Мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –41 955,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 955,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 287 275,7 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 498 433,9 тысячи тенге;
села Жынгылды – 103 876,2 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 86 520,3 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 68 495,3 тысяч тенге;
села Кызан – 68 180,1 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 73 980,3 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 75 916,9 тысяч тенге;
села Жармыш – 84 832,0 тысячи тенге;
села Акшымырау – 55 136,2 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 81 632,2 тысячи тенге;
сельского округа Шебир – 56 231,9 тысяча тенге;
сельского округа Отпан – 34 040,4 тысяч тенге.";
в заголовок приложение 8 указанного решения внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С.Қапашұлы
Секретарь Мангистауского районного маслихата А.Сарбалаев
Приложение 1
к решению Мангистауского районного