2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 38/298 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 4112 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 қаңтардағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37/295 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4101 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 120 569,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 513,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 949,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 965 107,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 159 862,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 39 292,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39 292,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 292,1 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 50/368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған ауылдық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен 1 653 247,4 мың теңге көлемінде субвенция қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласына – 621 421,2 мың теңге;
Ақшұқыр ауылына – 483 831,0 мың теңге;
Баутино ауылына – 46 981,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 390 288,8 мың теңге;
Таушық ауылына – 17 643,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылына – 93 082,4 мың теңге.
3. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2020 - 2022 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 13 января 2020 года № 38/298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 января 2020 года № 4112.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4101), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 120 569,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 513,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 949,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 965 107,3 тысяч тенге;
2) затраты - 2 159 862,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39 292,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 39 292,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 292,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 10.12.2020 № 50/368 (вводится в действие 01.01.2020).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2020 год предусмотрены субвенция в сумме 1 653 247,4 тысяч тенге, в том числе:
городу Форт-Шевченко – 621 421,2 тысяч тенге;
селу Акшукур– 483 831,0 тысяч тенге;
селу Баутино – 46 981,0 тысяч тенге;
ceльскому округу Сайын Шапагатова – 390 288,8 тысяч тенге;
селу Таушык – 17 643,0 тысяч тенге;
селу Кызылозен – 93 082,4 тысяч тенге.
3. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.

Ескерту. 3 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 03.04.2020 № 41/312 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
Ескерту. 4 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 03.04.2020 № 41/312 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 03.04.2020 № 41/312(вводится в действие 01.01.2020).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 03.04.2020 № 41/312(вводится в действие 01.01.2020).

5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Набиев
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы № 38/298 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті
Ескерту. 1 -қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 50/368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А.Набиев
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
№ 38/298 от 13 января 2020 года
Бюджет села Акшукур на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 10.12.2020 № 50/368 (вводится в действие 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге