Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 9/77 "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 45/337 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 4250 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 9/77 "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3292 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман-заңгер Нәдірқожақызы Ә.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тулеумаганбетов
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А. Досанова

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 20 февраля 2017 года № 9/77 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" и его описания"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 июня 2020 года № 45/337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 июля 2020 года № 4250
В соответствии со статей 27 и с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 20 февраля 2017 года № 9/77 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3292, опубликовано 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный специалист-юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Тулеумаганбетов
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А. Досанова