Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 226 "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 қазандағы № 149 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қазанда № 4312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 05-10-794 ақпараттық хатының негізінде, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 226 "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3232 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Кенжалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б. Кенжалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі А.Қосуақов

О признании утратившим силу постановления акимата Тупкараганского района от 29 ноября 2016 года № 226 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Тупкараганского района", районных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и его описание"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 11 октября 2020 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 октября 2020 года № 4312
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 13 апреля 2020 года № 05-10-794, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тупкараганского района от 29 ноября 2016 года № 226 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Тупкараганского района", районных исполнительных органов, финансируемых из районного бюджета и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3232, опубликовано 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тупкараганского района" (Б.Кенжалиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кенжалиева Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района А. Косуаков