Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 61/537 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 4382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 60/532 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4356 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4125 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 722 599,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 419 416,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 940,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 294 243,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 777 446,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 847,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 847,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 847,9 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2020 года № 61/537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 декабря 2020 года № 4382
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 60/532 "О внесении изменений и дополнения в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4125, опубликовано 30 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 722 599,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 419 416,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 940,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 294 243,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 777 446,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54 847,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 847,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 847,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 996 681,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 456 124,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 532 617,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 268 912,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 194 445,3 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 226 845,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 496 725,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 821 010,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 2 996 681,0 тысяча тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 456 124,8 тысячи тенге;
сельского округа Баскудык – 532 617,4 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 268 912,7 тысяч тенге;
села Баянды – 194 445,3 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 226 845,3 тысяч тенге;
сельского округа Кызылтобе – 496 725,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 821 010,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Себепбаева
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 61/537 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№ 50/468 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Себепбаева
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 11 декабря 2020 года № 61/537
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 27 января 2020 года № 50/468
Бюджет сельского округа Атамекен на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс