Көшеге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе селолық округінің әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 136 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 4401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 наурыздағы қорытындысының негізінде, Қызылтөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Қызылтөбе ауылдық округінің "Советская" көшесіне "Болашақ" атауы берілсін.
2. "Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман А.С.Картбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылтөбе ауылдық округінің әкімі Е.Қайнаров

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Кызылтобе Мунайлинского района Мангистауской области от 23 декабря 2020 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 декабря 2020 года № 4401
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 20 марта 2018 года, аким сельского округа Кызылтобе РЕШИЛ:
1. Присвоить улице "Советская" сельского округа Кызылтобе, наименование "Болашак".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Кызылтобе" (главный специалист С.А.Картбаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кызылтобе Е.Кайнаров