Қостанай қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 8 және Қостанай облысы мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 476 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 ақпанда № 8962 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының Василий Чекмарев көшесі Орал Мұхамеджанов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрайымы Е. Смышляева
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О переименовании составной части города Костанай
Совместные постановление акимата Костанайской области от 5 февраля 2020 года № 8 и решение маслихата Костанайской области от 5 февраля 2020 года № 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 февраля 2020 года № 8962
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 12 декабря 2019 года, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Василия Чекмарева города Костанай на улицу Орала Мухамеджанова.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Е. Смышляева
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов