Қостанай облысының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 наурыздағы № 105 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 9044 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 19 марта 2020 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2020 года № 9044
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) аумақтық әділет органында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения в населенных пунктах Костанайской области.
2. Государственному учреждению "Управление финансов акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.

1,84
328
Қарабалық кенті, Гагарин көшесі № 30-39, Заводская көшесі № 1-14, Рабочая көшесі № 72-95, Серке Қожамқұлов көшесі № 20-40
1,87
329
Қарабалық кенті, Гагарин көшесі № 40-50, Кирова көшесі № 1-25, Матросова көшесі № 10-19, Молодежная көшесі № 5-11, Нечипуренко көшесі № 23-34, Первомайская көшесі № 70-80, Советская көшесі № 1-9, Совхозная көшесі № 10-14, Целинная көшесі 12-22
1,8
330
Қарабалық кенті, Герцен көшесі № 16-24, Новоселов көшесі № 1-23, Пассажирская көшесі, Речная көшесі № 10-26, Фабричная көшесі № 17-32 до угла Урожайной
1,6
331
Қарабалық кенті, Гоголь көшесі № 15-29, Матросова көшесі № 20-33, Нечипуренко көшесі № 35-49, Сералин көшесі № 1-4, Титова көшесі № 1-15, Целинная көшесі 23-33, Черемушки шағын ауданы № 1-10, Школьный тұйық көше № 1-6
1,76
332
Қарабалық кенті, Иван Щеголихин көшесі № 1-9, Космонавтов көшесі № 10-19, Ленина көшесі № 1-15, Рабочая көшесі № 16-35
1,96
333
Қарабалық кенті, Иван Щеголихин көшесі № 20-30, Космонавтов көшесі № 55-65, Павлов көшесі № 20-42
1,89
334
Қарабалық кенті, Қапан Бадыров көшесі № 10-19, Ленина көшесі № 20-37, Лермонтов көшесі № 55-84, Логовая көшесі № 1-43, Молодежный бульвары, Пионерская көшесі № 1-12, Пролетарская көшесі № 1-9
1,82
335
Қарабалық кенті, Қапан Бадыров көшесі № 20-29, Киевская көшесі № 1-14, Молодежная көшесі № 12-31, Садовая көшесі № 1-9
1,78
336
Қарабалық кенті, Қапан Бадыров көшесі № 30-34, Комсомольская көшесі № 15-40, Лермонтов көшесі № 105-140, Черемушки шағын ауданы № 11-16б, Январская көшесі № 10-19
1,75
337
Қарабалық кенті, Қапан Бадыров көшесі № 35-39, Северный шағын ауданы № 3-9, Степная көшесі № 20-45, Титова көшесі № 16-27, Целинная көшесі № 1-11
1,71
338
Қарабалық кенті, Қапан Бадыров көшесі, 2 гараждық алабы
1,1
339
Қарабалық кенті, Казахстанская көшесі № 1-9, Речная көшесі № 1-9
1,62
340
Қарабалық кенті, Казахстанская көшесі № 10-22, Речная көшесі № 30-49
1,59
341
Қарабалық кенті, Комсомольская көшесі № 1-14, Набережная көшесі № 50-133, Сералин көшесі № 5-15
1,74
342
Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі № 20-34, Мира көшесі № 1-9
1,98
343
Қарабалық кенті, Космонавтов көшесі, Космонавтов гараждық алабы
1,43
344
Қарабалық кенті, Ленина көшесі № 16-19, Нечипуренко көшесі № 19-22, Рабочая көшесі № 96-99А
1,85
345
Қарабалық кенті, Лермонтов көшесі № 1-10, № 20-54, Первомайская көшесі № 30-59, Пролетарская көшесі № 10-25, Советская көшесі № 20-29, № 40-49
1,86
346
Қарабалық кенті, Лермонтов көшесі № 10-19
1,9
347
Қарабалық кенті, Нечипуренко көшесі № 10-18, Рабочая көшесі № 51-71
1,91
348
Қарабалық кенті, Первомайская көшесі № 1-29, Советская көшесі № 30-39

1,84
328
Поселок Карабалык, улица Гагарина № 30-39, улица Заводская № 1-14, улица Рабочая № 72-95, улица Серке Кожамкулов № 20-40
1,87
329
Поселок Карабалык, улица Гагарина №40-50, улица Кирова № 1-25, улица Матросова № 10-19, улица Молодежная № 6-11, улица Нечипуренко № 23-34, улица Первомайская № 70-80, улица Советская № 1-9, улица Совхозная № 10-14, улица Целинная 12-22
1,8
330
Поселок Карабалык, улица Герцена №16-24, улица Новоселов № 1-23, улица Пассажирская, улица Речная № 10-26, улица Фабричная № 17-32
1,6
331
Поселок Карабалык, улица улица Гоголя № 15-29, улица Матросова № 20-33, улица Нечипуренко № 35-49, улица Сералина № 1-4, улица Титова № 1-15, улица Целинная № 23-33, микрорайон Черемушки № 1-10, переулок Школьный № 1-6
1,76
332
Поселок Карабалык, улица Иван Щеголихин № 1-9, улица Космонавтов № 10-19, № 35-44, улица Ленина № 1-15, Рабочая № 16-35
1,96
333
Поселок Карабалык, улица Иван Щеголихин № 20-30, улица Космонавтов № 55-65, улица Павлова № 20-42
1,89
334
Поселок Карабалык, улица Капан Бадыров № 10-19, улица Ленина № 20-37, улица Лермонтова № 55-84, улица Логовая № 1-43, бульвар Молодежный, улица Пионерская № 1-12, улица Пролетарская № 1-9
1,82
335
Поселок Карабалык, улица Капан Бадыров № 20-29, улица Киевская № 1-14, улица Молодежная № 12-31, улица Садовая № 1-9
1,78
336
Поселок Карабалык, улица Капан Бадыров № 30-34, улица Комсомольская № 15-40, улица Лермонтова № 105-140, микрорайон Черемушки 11-16 б, улица Январская № 10-19
1,75
337
Поселок Карабалык, улица Капан Бадыров № 35-39, микрорайон Северный № 3-9, улица Степная № 20-45, улица Титова № 16-27, улица Целинная №1-11
1,71
338
Поселок Карабалык, Капан Бадыров гараж массив 2
1,1
339
Поселок Карабалык, улица Казахстанская № 1-9, улица Речная № 1-9
1,62
340
Поселок Карабалык, улица Казахстанская № 10-22, улица Речная № 30-49
1,59
341
Поселок Карабалык, улица Комсомольская № 1-14, улица Набережная № 50-133, улица Сералина № 5-15
1,74
342
Поселок Карабалык, улица Космонавтов № 20-34, улица Мира № 1-9
1,98
343
Поселок Карабалык, улица Космонавтов гаражный массив
1,43
344
Поселок Карабалык, улица Ленина № 16-19, улица Нечипуренко № 19-22, улица Рабочая № 96-99А
1,85
345
Поселок Карабалык, улица Лермонтова № 1-10, № 20-54, улица Первомайская № 30-59, улица Пролетарская № 10-25, улица Советская № 20-29, № 40-49
1,86
346
Поселок Карабалык, улица Лермонтова № 10-19
1,9
347
Поселок Карабалык, улица Нечипуренко № 10-18, улица Рабочая № 51-71
1,91
348
Поселок Карабалык, улица Первомайская № 1-29, улица Советская № 30-39

770
Қарамеңді ауылы: Валиханова көшесі, Воровского көшесі, бүйірлік көше Восточный, Гагарина көшесі, Жангелді көшесі, Жансүгүрова көшесі, Докучаева көшесі, Карбышев көшесі, бүйірлік көше Карбышева
1,40
771
Қарамеңді ауылы: Дом лесной пропаганды көшесі, Жамбылская көшесі, бүйірлік көше Западный, Зеленая көшесі , К. Алина көшесі, Қабанбай батыр көшесі , Қазбек би көшесі,
0,85
772
Қарамеңді ауылы: Комсомольская көшесі, М. Сүгүр ұлы көшесі, Майлина көшесі, Маметова көшесі, Мира көшесі, Н. Сағадиев көшесі, Новостройка көшесі, Парковая көшесі, Пионерская көшесі
1,00
773
Қарамеңді ауылы: Победы көшесі, Сад № 1 көшесі, Садовая көшесі, Сәтпаев көшесі, Сейфуллина көшесі, Степная көшесі, Строительная көшесі, Терешкова көшесі, Транспортная көшесі, Чапаева көшесі, Шақшақ Жәнібек көшесі, Шаяхметова көшесі, Энергетиков көшесі, бүйірлік көше Южный
1,00
774
Жамбыл ауылы
0,85
775
Буревестник ауылы
2,00
776
Дәмді ауылы
1,25
777
Қайгы ауылы
1,25
778
Мереке ауылы
1,25
779
Кожа ауылы
1,25
780
Раздольное ауылы
1,25
781
Өлеңді ауылы
1,25
782
Шилі ауылы
1,25
783
Шолақсай ауылы
2,00
Сарыкөл ауданы
784
Сарыкөл кенті: Тәуелсіздік көшесі, Павших - Борцов көшесі, Абай көшесі, Партизанская көшесі, Пушкин көшесі
1,95
785
Сарыкөл кенті: Мүсірепов көшесі, 60 лет СССР көшесі, Совхозная көшесі, Космодемьянская Зоя көшесі, Шолохов көшесі, Гагарин көшесі, Амангелді көшесі, Олимпийская көшесі, Уәлиханов көшесі, Школьная көшесі, Строительная көшесі, Омаров көшесі, Свободы көшесі
1,85
786
Сарыкөл кенті: Айтбай батыр атындағы көшесі, Тәтіқара жырау атындағы көшесі, Әлібек - батыр көшесі, Орджоникидзе көшесі, Чехов көшесі, Астана көшесі, Шевченко көшесі, Дорожная көшесі, Чапаев көшесі
1,85
787
Сарыкөл кенті: Абай көшесі, Пушкин көшесі, Набережная көшесі, Жамбыл көшесі, Комаров көшесі, Первомайская көшесі, Озерная көшесі, Беды көшесі, Советская көшесі
1,55
788
Сарыкөл кенті: Озерная көшесі , Октябрьская көшесі, Алтынсарин көшесі, Садовая көшесі, Тәуелсіздік көшесі (Алтынсарин көшеден автожолға)
1,55
789
Сарыкөл кенті: Горький көшесі, Матросов көшесі
1,40
790
Сарыкөл кенті: Привокзальная көшесі, Жуков көшесі, Рабочая көшесі, Интернациональная көшесі, Пономарев көшесі, Панкратов көшесі, Ватутин көшесі
1,45
791
Сарыкөл кенті: Целинная көшесі, Ульянов көшесі, Молодежная көшесі, Фрунзе көшесі, Дзержинский көшесі, Степная көшесі
1,65
792
Сарыкөл кенті: Чкалов көшесі
1,50
793
Сарыкөл кенті: Бауман көшесі, Миронов көшесі, Толстой көшесі, Больничная көшесі, Комсомольская көшесі, Лесная көшесі, Медицинская көшесі, Мира көшесі, Мәншүк Мәметова көшесі
1,85
794
Барвиновка ауылы
1,45
795
Сорочинка ауылы

770
Село Караменды: улица Валиханова, улица Воровского, переулок Восточный, улица Гагарина, улица Джангельдина, улица Джансугурова, улица Докучаева , улица Карбышева Карбышева переулок
1,40
771
Село Караменды: улица Дом лесной пропаганды, улица Жамбылская, переулок Западный, улица Зеленая, улица К.Алина, улица Кабанбай батыра, улица Казбек би
0,85
772
Село Караменды: улица Комсомольская, улица М.Сугур улы, улица Майлина, улица Маметовой, улица Мира, улица Н.Сагадиева, улица Новостройка, улица Парковая, улица Пионерская
1,00
773
Село Караменды: улица Победы, улица Сад№ 1, улица Садовая, улица Сатпаева, улица Сейфуллина, улица Степная, улица Строительная, улица Терешковой, улица Транспортная, улица Чапаева, улица Шакшак Жанибека, улица Шаяхметова, улица Энергетиков, переулок Южный
1,00
774
Село Жамбыл
0,85
775
Село Буревестник
2,00
776
Село Дамды
1,25
777
Село Кайга
1,25
778
Село Мереке
1,25
779
Село Кожа
1,25
780
Село Раздольное
1,25
781
Село Уленды
1,25
782
Село Шили
1,25
783
Село Шолаксай
2,00
Сарыкольский район
784
Поселок Сарыколь: улица Тәуелсіздік, улица Павших - Борцов, улица Абая, улица Партизанская, улица Пушкина
1,95
785
Поселок Сарыколь: улица Мусрепова, улица 60 лет СССР, улица Совхозная, улица Космодемьянской Зой, улица Шолохов, улица Гагарина, улица Амангельды, улица Олимпийская, улица Валиханова, улица Школьная, улица Строительная, улица Омарова, улица Свободы
1,85
786
Поселок Сарыколь: улица имени Айтбай батыр, улица имени Тәтіқара жырау, улица Алибек - батыра, улица Орджоникидзе, улица Чехова, улица Астана, улица Шевченко, улица Дорожная, улица Чапаева
1,85
787
Поселок Сарыколь: улица Абая, улица Пушкина, улица Набережная, улица Джамбула, улица Комарова, улица Первомайская, улица Озерная, улица Беды , улица Советская
1,55
788
Поселок Сарыколь: улица Озерная , улица Октябрьская, улица Тәуелсіздік (от улицы Алтынсарина до автодороги), улица Алтынсарина, улица Садовая
1,55
789
Поселок Сарыколь: улица Горького, улица Матросова
1,40
790
Поселок Сарыколь: улица Привокзальная, улица Жукова, улица Рабочая, улица Интернациональная, улица Пономарева, улица Панкратова, улица Ватутина
1,45
791
Поселок Сарыколь: улица Целинная, улица Ульянова, улица Молодежная, улица Фрунзе, улица Дзержинского, улица Степная
1,65
792
Поселок Сарыколь: улица Чкалова
1,50
793
Поселок Сарыколь: улица Баумана, улица Миронова, улица Толстого, улица Больничная, улица Комсомольская, улица Лесная, улица Медицинская, улица Мира, улица Маншук Маметова
1,85
794
Село Барвиновка
1,45
795
Село Сорочинка

1210
Арқалық қаласы, Западный кенті көшелері: Энтузиастов, Гастелло, Ауэзов, Ленинградская, Матросов, Кольцевая, Муканов, Московская, Огородная, Промышленная, Дубинина, Южная, Загородная, Лесная, Дорожная, Заводская, Суворов
2,05
1211
Арқалық қаласы, Ақбидай кенті көшелері: Хлеборобов, Малиновая, Целинная, Пятилетка, Школьная
1,6
1212
Арқалық қаласы, Нефтебаза кенті көшелері: Труда, Комарова
1,6
1213
Арқалық қаласы, № 1, № 3, № 5, № 6 автокооперативтері
1,6
1214
Арқалық қаласы, бағбандық қоғамдар : "Виноградная", "Железнодорожная", "Зеленая", "Ковыльная", "Магистральная", "Набережная", "Рабочая", "Садовая", "Северная", "Солнечная", "Целинная", "Центральная"
1,6
1215
Родина ауылы көшелері: Абая, Амангельдыі, Ауезов, Баймаганбетов, Байтурсынов, Гагарин, Демченко, Джамбул, Джангельдин , Джандосов, Желтоксан, Иманов, Космонавтов, Ленина, М.Маметова, Мира, Молдагулова, Молодежная, Наурыз, Озерная, Пионерская, Северная, Советская, Степная, Строителей, Студенческая, Целинная, Энтузиастов, Энергетиков, Школьная; Приозерный тұйық көшесі
2,05
1216
Ашутасты ауылы
2,05
1217
Восточный ауылы
2,05
1218
Фурманов ауылы
2,05
1219
Анғар ауылы
2,05
1220
Аққошқар ауылы
2,05
1221
Көктау ауылы
2,05
1222
Мирный ауылы
1,95
1223
Үштөбе ауылы
1,95
1224
Жалғызтал ауылы
2,05
1225
Целинный ауылы
2,05
1226
Молодежный ауылы
1,85
1227
Матросов ауылы
1,65
1228
Жаңақала ауылы
1,65
1229
Екідін ауылы
1,65
1230
Қайыңды ауылы
1,65
Қостанай қаласы
1231
Әбілсай сайынан А.П. Чехов көшесі № 2-14 үйлер, Юлия Журавлева көшесі № 43 үй, А.П. Чехов көшесі № 18-32 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 99, 130 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 38-50 үйлер, Павлов көшесі № 116 үй, А.П. Чехов көшесі № 56-68 үйлер, Гоголь көшесі № 125 үй, А.П. Чехов көшесі № 94-102 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 100 үй, Әл-Фараби даңғылы № 112-124 үйлер, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 88 үй, Әл-Фараби даңғылы № 124А үй, А. Бородин көшесі № 80, 82 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 146 үй, Пушкин көшесі № 188 үй, А. Бородин көшесі № 104-116 үйлер, Амангелді көшесі № 166 үй, А. Бородин көшесі № 120-144 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 139-135/2 үйлер, 1 май көшесі № 153 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 135-127 үйлер, О. Қозыбаев көшесі № 175 үй, Тәуелсіздік көшесі № 123-115 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 277, 220 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 109-103 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 161, 164 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 97-89 үйлер, М. Дулатов көшесі № 165 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 85А үй, М. Дулатов көшесі № 146 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 85-77 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 165, 204 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 71-67 үйлер, А. Қасымқанов көшесі № 171, 154 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 57-53 үйлер, Абай даңғылы № 239, 262 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 47-41 үйлер, 5 Апрель көшесі № 193, 166 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 35-29 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 175-133 үйлер, Победа көшесі № 32 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 129-111 үйлер, Амангелді көшесі № 26, 27 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 107-73 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 32, 29 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 65 үй, Л. Толстой көшесі № 30 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 53 үй, Гоголь көшесі № 60 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 47-25 үйлер, Павлов көшесі № 18-46 үйлер, Абай даңғылы № 160 үй, Гоголь көшесі № 63 үй, Павлов көшесі № 29 үй, Абай даңғылы № 143-137 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 1-9 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 97-95 үйлер, Юлия Журавлева көшесі № 4-6 үйлер, М. Дулатов көшесі № 2, 1А, 1В үйлер, Юлия Журавлева көшесі № 7, 9, 12-24 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 2, 2А үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 148А үй, Юлия Журавлева көшесі № 9Б, 9А, 9В, 11-17, 19/3, 19/5, 19/6 үйлер, 1 Май көшесі № 4, 1 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 2 үй

1210
Город Аркалык: микрорайон Западный, улица Энтузиастов, улица Гастелло, улица Ауэзова, улица Ленинградская, улица Матросова, улица Кольцевая, улица Муканова, улица Московская, улица Огородная, улица Промышленная, улица Дубинина, улица Южная, улица Загородная, улица Лесная, улица Дорожная, улица Заводская, улица Суворова
2,05
1211
Город Аркалык: микрорайон Акбидай, улица Хлеборобов, улица Малиновая, улица Целинная, улица Пятилетка, улица Школьная
1,60
1212
Город Аркалык: микрорайон Нефтебаза, улица Труда, улица Комарова
1,60
1213
Город Аркалык: гаражные автокооперативы: № 1, № 3, № 5, № 6
1,60
1214
Город Аркалык, садоводческие общества: "Виноградная", "Железнодорожная", "Зеленая", "Ковыльная", "Магистральная", "Набережная", "Рабочая", "Садовая", "Северная", "Солнечная", "Цветочная", "Целинная", "Центральная"
1,60
1215
Село Родина: улица Абая, улица Амангельды, улица Ауезова, улица Баймаганбетова, улица Байтурсынова, улица Гагарина, улица Демченко, улица Джамбула, улица Джангельдина, улица Джандосова, улица Желтоксан, улица Иманова, улица Космонавтов, улица Ленина, улица М. Маметовой, улица Мира, улица Молдагуловой, улица Молодежная, улица Наурыз, улица Озерная, улица Пионерская, улица Северная, улица Советская, улица Степная, улица Строителей, улица Студенческая, улица Целинная, улица Энтузиастов, улица Энергетиков, улица Школьная, переулок Приозерный
2,05
1216
Село Ашутасты
2,05
1217
Село Восточное
2,05
1218
Село Фурманово
2,05
1219
Село Ангарское
2,05
1220
Село Аккошкар
2,05
1221
Село Коктау
2,05
1222
Село Мирное
1,95
1223
Село Уштобе
1,95
1224
Село Жалгызтал
2,05
1225
Село Целинное
2,05
1226
Село Молодежное
1,85
1227
Село Матросово
1,65
1228
Село Жанакала
1,65
1229
Село Екидин
1,65
1230
Село Кайынды
1,65
Город Костанай
1231
От лога Абильсай улица А. П. Чехова дома №2-14, улица Юлии Журавлевой дом №43, улица А.П.Чехова дома №18-32, улица Омара Дощанова дома №99, 130, улица А. П. Чехова дома №38-50, улица Павлова дом №116, улица А. П. Чехова дома №56-68, улица Гоголя дом №125, улица А. П. Чехова дома №94-102, проспект Аль-Фараби дома №100, 112-124, улица Шайсултана Шаяхметова дом №88, проспект Аль-Фараби дом №124А, улица А.Бородина дома №80,82, улица Тәуелсіздік дом №146, улица Пушкина дом №188, улица А.Бородина дома №104-116, улица Амангельды дом №166, улица А.Бородина дома №120-144, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №139-135/2, улица 1 Мая дом №153, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №135-127, улица О.Козыбаева дом №175, улица Тәуелсіздік дома №123-115, улица С. Баймагамбетова дома №277, 220, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №109-103, улица А.Байтурсынова дома №161,164, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №97-89, улица М.Дулатова дом №165, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дом №85А, улица М.Дулатова дом №146, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №85-77, улица И.Алтынсарина дома №165,204, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №71-67, улица А.Касымханова дома №171,154, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №57-53, проспект Абая дома №239,262, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №47-41, улица 5 Апреля дома №193,166, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №35-29, улица Г.Каирбекова дома №175-133, улица Победы дом №32, улица Г.Каирбекова дома №129-111, улица Амангельды дома №26,27, улица Г.Каирбекова дома №107-73, проспект Аль-Фараби дома №32,29, улица Г.Каирбекова дом №65, улица Л.Толстого дом №30, улица Г.Каирбекова дом №53, улица Гоголя дом №60, улица Г.Каирбекова дома №47-25, улица Павлова дома №18-46, проспект Абая дом №160, улица Гоголя дом №63, улица Павлова дом №29, проспект Абая дома №143-137, улица Омара Дощанова дома №1-9, улица И.Алтынсарина дома №97-95, улица Юлии Журавлевой дома №4-6, улица М.Дулатова дома №2,1А,1В, улица Юлии Журавлевой дома №7,9,12-24, улица А.Байтурсынова дома №2,2А, улица А. Баймагамбетова дом №148А, улица Юлии Журавлевой дома №9Б,9А,9В,11-17,19/3, 19/5,19/6, улица 1 Мая дома №4,1, улица А.П.Чехова дом №2

2,10
1232
Абай даңғылы № 140-158 үйлер, Павлов көшесі бойынша № 25А, 25, 0, 19А, 21, 19 үйлер, 5 Апрель көшесі № 22 үй, Павлов көш. № 13, 11, 9, 7 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі бойынша ПК КВП ГА Кооператив № 5 ГЭК 5 гараждық кооперативі, № 10-24 үйлер, Гоголь көшесі № 25, 26А үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 30-38 үйлер, Л. Толстой көшесі № 27 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 50-60 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 19 (26, 28) үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 66-78 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 23 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 86-98, 98/1 үйлер, Пушкин көшесі № 26 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 104-(118-120) үйлер, Амангелді көшесі № 25 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 126-142 үйлер, Победа көшесі № 17-11 үйлер, И. Сьянов көшесі № 123, 172/1 үйлер, Победа көшесі № 7 үй, И. Сьянов көшесі № 110 үй, Набережная көшесі № 103/4, 105/3, 105/1, 105, 76, 78/1 үйлер Тобыл өзеніне дейін, Тобыл өзенінің бойында, Пионерская көшесі 11/79 учаске, № 61 үй, Красный Кузнец көшесі № 66/1, 64/1, 62/2, 50 үйлер, Буденный көшесі № 30 үй, Тобольская көшесі № 33, 32 үйлер, Әбілсай көшесі № 4-12 үйлер, 8 Март көшесі № 21 үй, Әбілсай көшесі № 16-24 үйлер, Краснопартизан көшесі № 6 үй, Әбілсай көшесі № 28 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 2А, 3, 1 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 2-24 үйлер, Абай даңғылы № 140 үй
1,65
1233
Темір жол көпірінен Дзержинский көшесі № 61/1, 94 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 187 үй, Б. Майлин көшесі № 76 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 185-177 үйлер, Урицкий көшесі № 73, 108 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 171-161 үйлер, Железнодорожная көшесі № 119-176 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 157-149 үйлер, А. Бородин көшесі № 211-173 үйлер, Шевченко көшесі № 136 үй, А. Бородин көшесі № 171-133 үйлер, Амангелді көшесі № 168 үй, А. Бородин көшесі № 129-107 үйлер, Тәуелсіздік көшесі № 166, 147 үйлер, Әл-Фараби даңғылы № 124Б-142 үйлер, Дзержинский көшесі № 9 үй, Әл-Фараби даңғылы № 144-162 үйлер, Перроная көшесі № 1, 9 үйлер, Пушкин көшесі № 213А үй, Победа көшесі № 128 үй, Дзержинский көшесі № 61/1 үй, темір жол бойынша темір жол көпіріне дейін
2,00
1234
Орджоникидзе көшесі мен Қобыланды Батыр даңғылының қиылысынан, Орджоникидзе көшесі № 48, 50, 52 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 2Б үй, Урожайная көшесі № 22 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 2А, 4Б, 8А үйлер, С. Кубеев көшесі № 14 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 7, 24А үйлер, ОО ВКСЧА Автомобилист гараж пайдаланушылар кооперативінің солтүстік-батыс жағында, Қобыланды Батыр даңғылы № 28/2 үй, Киевская көшесі № 26 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 26/2, 30, 3А, 34, 36, 38, 40, 42 үй, Текстильщиктер көшесі № 2, 18 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 44/2, 44/1, 44-60 үйлер, Курганская көшесі № 60А үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 411, 405, 399, 397, 395А үйлер, Текстильщиктер көшесі № 8, 15 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 393-351/3 үйлер, С. Кубеев көшесі № 17 үй, Ғ. Қайырбеков көшесі № 343А-299 үйлер, Введенский тұйық көшесі № 2, 1А үйлер, Орджоникидзе көшесі № 2-48 үйлер

2,10
1232
Проспект Абая дома №140-158, по улице Павлова дома №25А, 25, 19А, 21, 19, улица 5 Апреля дом №22, улица Павлова дома №13, 11, 9, 7 по улице Г.Каирбекова гаражный кооператив ПК КВП ГА Кооператив №5 ГЭК 5, дома №10-24 , улица Гоголя дома №25, 26А, улица Г.Каирбекова дома №30-38, улица Л.Толстого дом №27, улица Г.Каирбекова дома №50-60, проспект Аль-Фараби дома № 19 (26,28), улица Г.Каирбекова дома №66-78, улица Тәуелсіздік дом №23, улица Г.Каирбекова дома №86-98,98/1, улица Пушкина дома №26, улица Г.Каирбекова дома №104-(118-120), улица Амангельды дом №25, улица Г.Каирбекова дома №126-142, улица Победы дом №17-11, улица Съянова дома №123,172/1, улица Победы дом №7, улица Съянова дом №110, улица Набережная дома № 103/4,105/3, 105/1, 105,76, 78/1 до реки Тобол, вдоль реки Тобол, улица Пионерская участок №11/79, дом №61, улица Красный Кузнец дома №66/1,64/1,62/2,50 , улица Буденного дом №30, улица Тобольская дома №33,32, улица Абильсай дома №4-12, улица 8 Марта дом №21, улица Абильсай дома №16-24, улица Краснопартизанская дом №6, улица Абильсай дом №28, улица Г.Каирбекова дома №2А,3,1, улица Омара Дощанова дома №2-24, проспект Абая дом №140
1,65
1233
Улица Дзержинского дома №61/1,94, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дом №187, улица Майлина дом №76, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №185-177, улица Урицкого дома №73,108, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №171-161, улица Железнодорожная дома №119-176, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №157-149, улица А.Бородина дома №211-173, улица Шевченко дом №136, улица А.Бородина дома №171-133, улица Амангельды дом №168, улица А.Бородина дома №129-107, улица Тәуелсіздік дома №166, 147, проспект Аль-Фараби дома №124Б-142, улица Дзержинского дом №9, проспект Аль-Фараби дома №144-162, улица Перронная дома №1,9, улица Пушкина дом №213А, улица Победы дом №128, улица Дзержинского дом №61/1
2,00
1234
Улица Орджоникидзе дома №48, 50, 52, проспект Кобыланды Батыра дом №2Б, улица Урожайная дом №22, проспект Кобыланды Батыра дома №2А,4Б,8А, улица С.Кубеева дом №14, проспект Кобыланды Батыра дома №7,24А, на северо-западной стороне гаражно-эксплуатационного кооператива ОО ВКСЧА Автомобилист, проспект Кобыланды Батыра дом №28/2, улица Киевская дом №26, проспект Кобыланды Батыра дома №26/2, 30, 30А, 34, 36, 38, 40, 42, улица Текстильщиков дома №2, 18, проспект Кобыланды Батыра дома №44/2, 44/1, 44-60, улица Курганская дом №60А, улица Г.Каирбекова дома №411, 405, 399, 397, 395А, улица Текстильщиков дома №8, 15, улица Г.Каирбекова дома №393-351/3, улица С.Кубеева дом №17, улица Г.Каирбекова дома №343А-299, Введенский переулок дома №2,1А, улица Орджоникидзе дома №2-48.

1,90
1235
Ы. Алтынсарин көшесі № 246 үй, Орджоникидзе көшесі № 21А-1А үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 306Б үй, Школьная көшесі № 7-3 үйлер, Ключевая көшесі № 41-46-4/1 үйлер, Пригородная көшесі № 2 үй, Ключевая көшесі № 2А үй, Пригородная көшесі № 1 үй, Омар Шипин көшесі № 14-2/1, 1/1, 1Г, 3А, 3Б, 1А, 1 үйлер, Набережная көшесі № 180-82 үйлер, Тобол гараждық қоғамының шекарасы И. Сьянов көшесіне дейін, И. Сьянов көшесі № 114/1, 125 үйлер, Победа көшесі № 18-25 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 144-206, 177 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 30-36 үйлер, 5 Апрель көшесі № 195 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 42-50 үйлер, Абай даңғылы № 241 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 54-70 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 210-218 үйлер, Рабочая көшесі № 74, Шипин көшесі № 56А үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 244-246 үйлер
1,80
1236
С. Баймағамбетов көшесінен № 50 үй, М. Хакімжанова көшесі № 29-15 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 3-3, 26 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 13, 7 үйлер, Жамбыл көшесі № 87/1 үй, М. Хакімжанова көшесі № 5/2 үй, Маяковский көшесі № 97/1,99 үйлер, зираттың солтүстік-шығыс, оңтүстік-шығыс шекарасы бойынша, ОО ВКСЧА Березка гараждық кооперативінің оңтүстік-батыс шекарасынан, ОО ВКСЧА Березка гараждық кооперативінен батыс жағы бойынша Мичуринец бау-бақша серіктестіктерінің кооперативінің батыс жағы бойынша ауысатын, Наурыз шағын ауданы, № 1Б үй, Воинов Интернационалистов көшесі № 2А,2 үйлер, Маяковский көшесі № 101-2 үй, Абай даңғылы № 28/32 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 2А үй, Абай даңғылы № 33/1,35 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 4А-50 үйлер
1,90
1237
Карбышев көшесі № 81/2 үй, 8 шағын аудан № 11-3А үйлер, 9 шағын аудан № 4В-6А үйлер, Абай даңғылы № 26В үй, Воинов Интернационалистов көшесі № 5К2, 5К1 үйлер, Маяковский көшесі № 131, 101А, 5, 2/1 үйлер, Быковский көшесі № 4 үй, Гашек көшесі № 13, 11, 9/1А, 9А, 9/1, 5, 5А, 3, 1/2А, 1/2, 1/1, 1, 1А, 1Б үйлер, Волынов көшесі № 1 үй, Ворошилов көшесі № 50-72 үйлер, Абай даңғылы № 6, 9/1 үйлер, 5 шағын аудан № 7, 5, 3, 1 үйлер, Карбышев көшесі № 147 үй, 5 шағын аудан № 129, 125, 123 үйлер, Карбышев көшесі № 121-103, 103/1, 101, 99, 99/1, 97, 95А, 95, 93, 91, 91/1, 85/1, 85, 83А, 83Б/1, 83 Б, 81, 81/1, 81/2 үйлер
1,80
1238
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 170 үй, Рабочая көшесі № 180, 182, 182А үйлер, Омар Шипин көшесі № 161, 159, 176, 174А, 172А, 217А үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 112, 99, 112А үйлер, А. Бородин көшесі № 225/1, 221/1, 227А, 188, 188Б үйлер, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі № 171А үй, Летунов көшесі № 183/9, 199, 224 үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 82/43, 80/40 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 249, 258 үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 72/41, 72/39, 70/38 үйлер, 1 Май көшесі № 261, 294 үйлер, О. Қозыбаев көшесі № 275/2А, 281А, 281, 324, 326А, 314/12 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 397, 320 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 245/19, 245/22, 261, 260 үйлер, М. Дулатов көшесі № 241/23, 241/27, 261, 228, 224, 220, 220А, 214, 212А, 208А үйлер, Ш. Уалиханов көшесі № 2, 5 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 227-211 үйлер, Омар Шипин көшесі № 58 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 207-167 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 74-102 үйлер, А. Байтұрсынов көшесі № 163 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 104-116 үйлер, С. Баймағамбов көшесі № 279 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 120-130 үйлер, О. Қозыбаев көшесі № 177 үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 134-166 үйлер, А. Бородин көшесі № 213А үй, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы № 170 үй

1,90
1235
Улица И.Алтынсарина дом №246, улица Орджоникидзе дома №21А-1А, улица Г.Каирбекова дом №306Б, улица Школьная дома №7-3, улица Ключевая дома №41, 46-4/1, улица Пригородная дом №2, улица Ключевая дом №2А, улица Пригородная дом №1, улица Омара Шипина дома №14-2/1, 1/1, 1Г, 3А, 3Б, 1А, 1, улица Набережная дома №180-82, граница гаражного общества Тобол до улицы Съянова, улица Съянова дома №114/1,125, улица Победы дома №18-25, улица Г.Каирбекова дома №144-206,177, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №30-36, улица 5 Апреля дом №195, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №42-50, проспект Абая дом №241, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №54-70, улица И.Алтынсарина дома №210-218, улица Рабочая дом №74, улица Шипина дом №56А, улица И.Алтынсарина дома №224-246.
1,80
1236
От улицы С.Баймагамбетова дом №50, улица М. Хакимжановой дома №29-15, улица И.Алтынсарина дома №3/3,26, улица М.Хакимжановой дома №13,7, улица Джамбула дома №87/1, улица М.Хакимжановой дом №5/2, улица Маяковского дома №97/1,99, по северо-восточной, юго-восточной границе кладбища, переходящий в юго-западную границу гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Березка", от гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Березка" по западной стороне потребительского кооператива садоводческих товариществ Мичуринец, микрорайон Наурыз дом №1Б, улица Воинов Интернационалистов дома №2А,2, улица Маяковского дома №101/2,проспект Абая дом №28/32, улица С.Баймагамбетова дом №2А, проспект Абая дома №33/1,35, улица С.Баймагамбетова дома №4А-50
1,90
1237
Улица Карбышева дома №81/2, 8 микрорайон дома №11-3А, 9 микрорайон дома №4В-6А, проспект Абая дом №26В, улица Воинов Интернационалистов дома №5К2, 5К1, улица Маяковского дома №131, 101А, 5, 2/1, улица Быковского дом№4, улица Гашека дома №13, 11, 9/1А, 9, 9А, 9/1, 5, 5А, 3, 1/2А, 1/2, 1/1, 1, 1А, 1Б, улица Волынова дом №1, улица Ворошилова дома №50-72, проспект Абая дома №6, 9/1, 5 микрорайон дома №7, 5, 3, 1, улица Карбышева дом №147, 5 микрорайон дома №129, 125, 123, улица Карбышева дома№121-103, 103/1, 101, 99, 99/1, 97, 95А, 95, 93, 91, 91/1, 85/1, 85, 83А, 83Б/1, 83 Б, 81, 81/1, 81/2.
1,80
1238
Проспект Нұрсұлтан Назарбаев дом №170, улица Рабочая дома №180, 182, 182А, улица Омара Шипина дома №161, 159, 176, 174А, 172А, 217А, улица Ч.Валиханова дома №112, 99, 112А, улица А.Бородина дома №225/1, 221/1, 227А, 188, 188Б, улица Шайсултана Шаяхметова дом №171А, улица Летунова дома №183/9, 199, 224, улица Ч.Валиханова дома №82/43, 80/40, улица А.П.Чехова дома №249, 258, улица Ч.Валиханова дома №72/41, 72/39, 70/38, улица 1 Мая дома №261,294, улица О.Козыбаева дома №275/2А, 281А, 281, 324, 326А, 314/12, улица С.Баймагамбетова дома №397, 320, улица А.Байтурсынова дома №245/19, 245/22, 261, 260, улица М.Дулатова дома №241/23, 241/27, 261, 228, 224, 220, 220А, 214, 212А, 208А, улица Ч.Валиханова дома №2, 5, улица И.Алтынсарина дома №227-211, улица Омара Шипина дом №58, улица И.Алтынсарина дома №207-167, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №74-102, улица А.Байтурсынова дом №163, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №104-116, улица С.Баймагамбетова дом №279 , проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №120-130, улица О.Козыбаева дом №177, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дома №134-166, улица А.Бородина дом №213А, проспект Нұрсұлтан Назарбаев дом №170.

1,80
1239
Перронная көшесі № 7 үй, Әл-Фараби даңғылы № 145, 143А, 143, 139, 139А үйлер, Темірбаев көшесі № 14 үй, Әл-Фараби даңғылы № 125, 123, 149, 121, 119, 117/2, 117, 115, 113, 111А, 111, 111Б, 107 үйлер, А.П. Чехов көшесі № 105А, 105, 103А, 103, 83-1 үйлер, Фролов көшесі № 123, 125 үйлер, Летунов көшесі № 2/4, 2/2, 1В, 1А үйлер, ОО ВКСЧА Мотор ГЭК 10 гараждық кооперативі мен ОО ВКСЧА Луч ГЭК 17 гараждық кооперативінің арасындағы темір жол бойынша, А. Бородин көшесі № 1А/1, 1А үйлер, Фролов көшесі № 185А,187А үйлер, С. Мауленов көшесі № 11Б, 11-1 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 133, 182/1 үйлер, ОО ВКСЧА Экспресс ГЭК гараждық кооперативінің шекарасы, Б. Майлин көшесі № 3 үй, Омар Досжанов көшесі № 184/1-186А үйлер, Темірбаев көшесі № 11, 11/1 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 190 үй, Темірбаев көшесі № 11/3 үй темір жолға дейін Қостанай қ. темір жол станциясы бойынша, Перронная көшесі № 7 үй
1,90
1240
С. Мауленов көшесі № 15, 16, 15/1 үйлер, ОО ВКСЧА Луч ГЭК 17 гараждық кооперативі мен ОО ВКСЧА Мотор ГЭК 10 гараждық кооперативінің арасындағы темір жол бойынша, Летунов көшесі № 1Г, 2А, 2Б үйлер, Нариман көшесі № 136/1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 147/3, 147/1, 147-131 үйлер, Л. Беда көшесі № 96 үй, С.Баймағамбетов көшесі № 129-177 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 35 үй, Чернышевский көшесі № 2-8 үйлер, Элеваторная көшесі № 66 үй, М. Хакімжанова көшесі № 49/13, 49/20 үйлер, М. Сералин көшесі № 73 үй, Чернышевский көшесі № 12-68/1 үйлер, Карбышев көшесі № 21, 17, 13, 13А, 7, 3, 2Б үйлер, темір жол бойынша темір жолдарға дейін, Уральская көшесі № 29, 18А, 23, 21-1 үйлер, С. Мауленов көшесі № 33-15 үйлер
1,90
1241
Карбышев көшесінің бойында орналасқан сақинадан Абай даңғылына дейінгі шекарада, Абай даңғылы бойынша Ворошилов көш. дейін, оңтүстік жақтағы тұрғын үйлерден ОО ВКСЧА Родник ГЭК 4 гараждық кооперативіне Гашек көшесіне дейін, Гашек көшесінен Речная көшесінің бойында, Базовая көшесіне дейін Базовая көшесінің бойында ОСЛ "КЖБИ" тұтыну кооперативінің солтүстік шекарасы бойынша Рудный тасжолына дейін, Рудный тасжолы бойынша Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша темір жолға дейін, темір жол бойынша сақинаға дейін орналасқан объектілер (тұрғын үйлер, құрылыстар)
1,35
1242
Қобыланды Батыр даңғылы № 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3 үйлер, 1 Қостанай көшесі № 15, 14 үйлер, 2 Қостанай көшесі № 44, 56/1, 56/, 3, 56/5, 7-23, 28, 56/28 үйлер, 4 Қостанай көшесі № 56/30, 29/1 үйлер, 3 Цветочная көшесі № 5/1, 7/1, 7А, 28, 30, 22 үйлер, 2 Цветочная көшесі № 29, 30 үйлер, 1 Цветочная көшесі № 33 үй, Цветочная көшесі № 422А-425 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 424А, 396А, 459, 457, 455, 451-425, 424А-425 үйлер, Курганская көшесі № 2, 5, 4, 4А, 4Б, 6А үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 56А, 58А, 58Б үйлер, Курганская көшесі № 25 үй, Қобыланды Батыр даңғылы № 58, 60/1, 62, 64, 66, 45 үйлер

1,80
1239
Улица Перронная дом №7 , проспект Аль-Фараби дома №145, 143А, 143, 139, 139А, улица Темирбаева дом №14, проспект Аль-Фараби дома №125, 123, 149, 121, 119, 117/2, 117, 115, 113, 111А, 111,
111Б, 107, улица А.П.Чехова дома №105А, 105, 103, 103А, 83-1, улица Фролова дома №123,125, улица Летунова дома №2, 2/4, 2/2, 1В, 1А, по железной дороге между гаражным кооперативом ОО ВКСЧА Мотор ГЭК 10 и гаражным кооперативом ОО ВКСЧА Луч ГЭК 17, улица Бородина дома №1А/1,1А, улица Фролова дома №185А,187А, улица С.Мауленова дома №11Б,11-1, улица Омара Дощанова дома №133,182/1, граница гаражного кооператива ОО ВКСЧА Экспресс ГЭК, улица Майлина дом №3, улица Омара Дощанова дома №184/1-186А, улица Темирбаева дома №11,11/1, улица Омара Дощанова дом №190, улица Темирбаева дом №11/3 до железных путей по дальнейшему пути железнодорожной станции г.Костаная, улица Перронная дом №7.
1,90
1240
Улица С.Мауленова дома №15, 16, 15/1, по железнодорожному пути между гаражным кооперативом ОО ВКСЧА Луч ГЭК 17 и гаражным кооперативом ОО ВКСЧА Мотор ГЭК 10, улица Летунова дома №1Г, 2А, 2Б, улица Наримановская дом №136/1, улица С.Баймагамбетова дома №147/3, 147/1, 147-131, улица Л.Беды дом №96, улица С.Баймагамбетова дома №129-77, улица М.Хакимжановой дом №35, улица Чернышевского дома №2-8, улица Элеваторная дом №66, улица М.Хакимжановой дома №49/13,49/20, улица Сералина дом №73, улица Чернышевского дома №12-68/1, улица Карбышева дома №21, 17, 13, 13А, 7, 3, 2Б до железнодорожных путей по железнодорожным путям, улица Уральская дома №29, 18А, 23, 21-1, улица С.Мауленова дома №33-15.
1,90
1241
Объекты (жилые дома, строения), находящиеся в границах от кольца, расположенного по улице Карбышева, по улице Карбышева до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Ворошилова, по южной стороне жилых домов до гаражного кооператива ОО ВКСЧА Родник ГЭК 4 до улицы Гашека, от улицы Гашека, по улице Речная, до улицы Базовая по улице Базовая по северной границе потребительского кооператива ОСЛ "КЖБИ" до южной границы земельного участка АО "Международный аэропорт "Костанай" по восточной границы земельного участка АО "Международный аэропорт "Костанай" до улицы Уральская дом №37/7, по северной границе гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Авиатор" ГЭК 23, улица Уральская №39-1 до кольца.
1,35
1242
Проспект Кобыланды Батыра дома №45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, улица 1 Костанайская дома №15, 14, улица 2 Костанайская дома №44, 56/1, 56/3, 56/5, 7-23, 25, 56/28, улица 4 Костанайская дома №56/30, 29/1, улица 3 Цветочная дома №5/1, 7/1, 7А, 28, 30, 22, улица 2 Цветочная дома №29,30, улица 1 Цветочная дом №33,улица Цветочная дома №422, 427-380, улица Г.Каирбекова дома №424А-425, улица Курганская дома №2, 5, 4, 4А, 4Б, 6А, проспект Кобыланды Батыра дома №56А, 58А, 58Б, улица Курганская дом №25, проспект Кобыланды Батыра дома №58, 60/1, 62, 64, 66, 45.

1,35
1243
Тобыл өзенінен Тепличный тұрғын үй алабының шекарасының бойында, Ғ. Қайырбекөв көшесіне дейін, Ғ. Қайырбеков көшесі бойынша № 370Б, 370/4, 370/2, 372/А үйлер Энергетик тұтыну кооперативіне дейін, Энергетик тұтыну кооперативінің оңтүстік-шығыс шекарасы бойынша Тобыл өзеніне дейін
1,35
1244
Ғ. Қайырбеков көшесі № 372/1, 372 үйлер, Тепличная көшесі № 2/2, 2/1, 2-28 үйлер, Тобыл өзеніне дейін, Тобыл өзені бойынша, Тобыл өзенінен, Левобережная көшесі № 2 үй, Транспортная көшесі № 13-1 үйлер, Мичурин көшесі № 34 үй, С. Кубеев көшесі № 2, 2В, 2А, 2/1 үйлер, Свобода көшесі № 52/1-96 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 336А, 336, 334, 340, 342 үйлер, 4 шағын аудан № 2,1 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 358А-370, 372/1 үйлер
1,60
1245
Свобода көшесі № 48, 48/1, 41 үйлер, Красносельская көшесі № 46, 39А үйлер, Мичурин көшесі № 32 үй, С. Кубеев көшесі 1А учаске, Тобыл өзеніне дейін, Тобыл өзені бойынша, Тобыл өзенінен "Тобол" ЖАЖТИ ҚБ гараждық кооперативінің шекарасына дейін "Тобол" ЖАЖТИ ҚБ гараждық кооперативінің оңтүстік-шығыс шекарасы бойынша, Школьная көшесіне дейін бедерлі көлбеу бойынша, Ключевая көшесі № 50 үй, Школьная көшесі № 2-8 үйлер, Ғ. Қайырбеков көшесі № 312 үй, Свобода көшесі № 2-48 үйлер
1,45
1246
С. Баймағамбетов көшесі № 148/2, 6, 8, 10, 12, 9 үйлер, Фролов көшесі № 122-102 үйлер, 5 Декабрь көшесі № 2А, 1, 1А, 1/1 үйлер, Ы. Алтынсарин көшесі № 93-94 үйлер, Фролов көшесі № 72/5, 72/6 үйлер, Островский көшесі № 4-1 үйлер, Фролов көшесі № 58/15, 58/22 үйлер, Абай даңғылы № 135, 138 үйлер, Әбілсай көшесі № 54А/1, 54Б, 52, 50, 48 үйлер, Жамбыл көшесі № 2 үй, Әбілсай көшесі № 44-29 үйлер, Краснорпартизан көшесі № 8, 15 үйлер, Әбілсай көшесі № 23-17 үйлер, 8 Март көшесі № 22 үй, Әбілсай көшесі № 13, 9, 7 үй, Тобольская көшесі № 38 үй, Әбілсай көшесі № 3, 1 үй, Тобольская көшесі № 14, 35-123, 186, 200, 202, 194 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 5, 1, 1А үйлер, Маяковский көшесі № 97-102 А үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 56 үй, Жамбыл көшесі № 87, 68, 68/1 үйлер, М. Хакімжанов көшесі № 56А, 58-66 үйлер, 5 Декабрь көшесі № 87-92 үйлер, М. Хакімжанова көшесі № 70-88 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 54-78 үйлер, В.М. Комаров көшесі № 35, 46 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 84-98 үйлер, Л. Беда көшесі № 61-94 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 104-148/2 үйлер
1,65
1247
Мичуринец бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі
0,85
1248
"Садовод" бағбандар серіктестігі тұтыну кооперативі
0,85
1249
Амангелді тұрғын үй алабы
1,50
1250
1 Речная көшесі, 2 Речная көшесі, Таун-Сай орамы, Южная өнеркәсіп аймағы, Путевая усадьба көшесі, 30 лет Целины көшесі, 70 лет Октября көшесі, 40 лет Победы көшесі, Болашақ көшесі, Геологическая көшесі, Кравцов көшесі, Мехколонна 128 көшесі, Мехколонна 27 көшесі, Мехколонна 58 көшесі, Миляев көшесі, Миляев көшесі, Тухачевский көшесі, Энергетиктер көшесі, Абай көшесі 1/2А-1/81 үйлер "Астыкжан" сауда орталығының ауданында

1,35
1243
От реки Тобол вдоль границы жилого массива Тепличный, до улицы Г.Каирбекова,по улице Г.Каирбекова дома №370Б,370/4,370/2,372/А до юго-западной границы потребительского кооператива Энергетик, по юго-восточной границе потребительского кооператива Энергетик до реки Тобол.
1,35
1244
Улица Г. Каирбекова дома №372/1, 372, улица Тепличная дома №2/2,2/1,2-28 , до реки Тобол, по реке Тобол, от реки Тобол, улица Левобережная дом №2, улица Транспортная дома №13-1, улица Мичурина дом №34, улица С.Кубеева дома №2, 2В, 2А, 2/1, улица Свободы дома №52/1-96, улица Г. Каирбекова дома №336А, 336, 334, 340, 342, 4 микрорайон дома №2, 1, улица Г. Каирбекова дома №358А-370, 372/1
1,60
1245
Улица Свободы дома №48, 48/1, 41, улица Красносельская дома №46, 39А, улица Мичурина дом №32, улица Кубеева земельный участок 1А, до реки Тобол, по реке Тобол, от реки Тобол до границы гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Тобол" по юго-восточной границе гаражный кооператив ОО ВКСЧА "Тобол", по рельефному склону до улицы Школьная, улица Ключевая дом №50, улица Школьная дома №2-8, улица Г.Каирбекова дом №312, улица Свободы дома № 2-48
1,45
1246
Улица С. Баймагамбетова дома №148/2, 6, 8, 10, 12, 9, улица Фролова дома №122-102, улица 5 Декабря дома №2А, 1, 1А, 1/1, улица И.Алтынсарина дома №93-94, улица Фролова дома №72/5, 72/6, улица Островского дома №4-1, улица Фролова дома №58/15, 58/22, проспект Абая дома №135, 138, улица Абильсай дома №54А/1, 54Б, 52, 50, 48, улица Джамбула дом №2, улица Абильсай дома №44-29, улица Краснорпартизанская дома №8, 15, улица Абильсай дома №23-17, улица 8 Марта дом №22, улица Абильсай дома №13, 9, 7, улица Тобольская дом №38, улица Абильсай дома №3, 1, улица Тобольская дома №14, 35-123, 186, 200, 202, 194, улица М.Хакимжановой дома №5, 1, 1А, улица Маяковского дома №97-102А, улица М.Хакимжановой дом №56, улица Джамбула дома №87, 68, 68/1, улица М.Хакимжановой дома №56А, 58-66, улица 5 декабря дома №87-92, улица М.Хакимжановой дома №70-88, улица С.Баймагамбетова дома №54-78, улица Комарова дома №35, 46, улица С. Баймагамбетова дома №84-98, улица Л.Беды дома №61-94, улица С.Баймагамбетова дома №104-148/2
1,65
1247
Потребительский кооператив садоводческих товариществ Мичуринец
0,85
1248
Потребительский кооператив Товарищество садоводов "Садовод"
0,85
1249
Жилой массив Амангельды
1,50
1250
Улица 1 Речная, улица 2 Речная, квартал Таун-Сай, промышленная зона Южная, улица Путевая усадьба, улица 30 лет Целины, улица 70 лет Октября, улица 40 лет Победы, улица Болашак, улица Геологическая, улица Кравцова, улица Мехколонна 128, улица Мехколонна 27, улица Мехколонна 58, улица Миляева, улица Миляева, улица Тухачевского, улица Энергетиков, улица Абая дома № 1/2А-1/81 в районе торгового центра "Астыкжан"

1,10
1251
"Дорожник" бағбандар қоғамы тұтыну кооперативі
0,90
1252
Геофизик тұрғын үй алабы
1,25
1253
Киевская көшесінен Қостанай-Көкшетау бағытындағы темір жол бойынша Текстильщик бау-бақша серіктестіктерінің кооперативінің шекарасына дейін Текстильщик бау-бақша серіктестіктерінің кооперативі мен ОО ВКСЧА Спартак ГЭК 20 гараждық кооперативінің шекарасы бойынша Курганская көшесіне дейін № 8, 31 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 35-19 үйлер, Киевская көшесі мен Қобыланды Батыр даңғылының қиылысы, Киевская көшесі № 2-44 үйлер, Гастелло көшесі № 1, 1/1 үйлер, Киевский өтпе жолы № 11/1 үй, Киевская көшесі № 44/8-58 үйлер темір жолға дейін
1,60
1254
Темір жолдан Киевская көшесі бойынша № 35-15 үйлер, Қобыланды Батыр даңғылы № 11, 15-1 үйлер, Орджоникидзе көшесі № 54 үй, М. Дулатов көшесі № 230 үй, Орджоникидзе көшесі № 21 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 235 үй, Лермонтов көшесі № 26 үй, Ы. Алтынсарин көшесі № 229А үй, ОО ВКСЧА Восток гараждық кооперативінің батыс шекарасы бойынша, А. Бородин көшесі № 192, 190 үй, Фабричная көшесі № 11 үй ОО ВКСЧА "Строитель" гараждық кооперативінің шекарасы бойынша, Рабочая көшесі № 182 үй ОО ВКСЧА "Строитель" гараждық кооперативінің шекарасы бойынша, 2 орам, Фабричная көшесі № 4, 2 үйлер, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы ОО ВКСЧА Железнодорожник ГЭК 29 гараждық кооперативі мен ОО ВКСЧА Дизель ГЭК 12 гараждық кооперативінің шекарасы маңында Қостанай-Көкшетау бағытындағы темір жолға дейін
1,40
1255
С. Баймағамбетов көшесінен № 73, 71 үйлер, Плеханов көшесі № 2А үй, Ленинградская көшесі бойынша № 2/1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 61-49 үйлер, Сибирская көшесі № 42, 37 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 43-17 үйлер, Фрунзе көшесі № 1 үй, С. Баймағамбетов көшесі № 13-1 үйлер, Воинов Интернационалистов көшесі № 8, 8/2-26 үйлер, Карбышев көшесі № 51-55/3 үйлер, Сибирская көшесі № 131 үй, Карбышев көшесі № 33А-25, 25А үйлер, Чернышевский көшесі № 111-95 үйлер, Лесная көшесі № 2 үй, Чернышевский көшесі № 61, 59/1 үй, Строительная көшесі № 12А, 49 үй, Чернышевский көшесі № 59А-29А үйлер, Соколовская көшесі № 45 үй, Чернышевский көшесі № 39-29 үйлер, Садовая көшесі № 48 үйлер, Чернышевский көшесі № 25-1 үйлер, С. Баймағамбетов көшесі № 73 үй
1,80
1256
Кәмшат Дөненбаева көшесінен № 1/2, 1/1, 1А, 1Б, 1А/2, 2/3, 3-10/3 үйлер, Омар Досжанов көшесі № 157, 149, 137А, 145-133А үйлер, С. Мауленов көшесі № 2-22 үйлер, Уральская көшесі № 2-70 үйлер, темір жолға дейін, темір жол бойынша Станцитонная көшесінің бойында Троицкая көшесіне дейін, Троицкая көшесі №7-1Б/1 үйлер, Станционная көшесі № 33, 33А үйлер, Кәмшат Дөненбаева көшесі № 29, 29А, 29/3, 27-10/3 үйлер

1,10
1251
Потребительский кооператив Садоводческое общество "Дорожник"
0,90
1252
жилой массив Геофизик
1,25
1253
От улицы Киевская по железной дороге в направлении Костанай-Кокшетау до границы потребительского кооператива садоводческих товариществ Текстильщик по границе потребительского кооператива садоводческих товариществ Текстильщик и гаражного кооператива ОО ВКСЧА Спартак ГЭК 20 до улицы Курганская дома №8, 31, проспект Кобыланды Батыра дома №35-19, перекресток улицы Киевская и проспект Кобыланды Батыра , улица Киевская дома №2-44, улица Гастелло дома №1,1/1, проезд Киевский дом №11/1, улица Киевская дома №44/8-58 до железнодорожных путей
1,60
1254
От железнодорожных путей по улице Киевская дома №35-15, проспект Кобыланды Батыра дома №11, 15-1, улица Орджоникидзе дом №54, улица М. Дулатова дом №230, улица Орджоникидзе дом №21, улица И.Алтынсарина дом №235, улица Лермонтова дом №26, улица И.Алтынсарина дом №229А, по западной границе гаражного кооператива ОО ВКСЧА Восток, улица А. Бородина дома №192, 190, улица Фабричная дом №11 по границе гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Строитель", улица Рабочая дом №182 по границе гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Строитель", квартал 2, улица Фабричная дома №4,2, проспект Нұрсұлтан Назарбаев возле границ гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Железнодорожник" ГЭК 29 и гаражного кооператива ОО ВКСЧА "Дизель" ГЭК 12 до железнодорожных путей направлением Костанай-Кокшетау.
1,40
1255
От улицы С.Баймагамбетова дома №73, 71, улица Плеханова дом №2А, улица С.Баймагамбетова дома № 67,65, улица Ленинградская дом №2/1, улица С.Баймагамбетова дома №61-49, улица Сибирская дома №42, 37, улица С.Баймагамбетова дома №43-17, улица Фрунзе дом №1, улица С.Баймагамбетова дома №13-1, улица Воинов Интернационалистов дома №8, 8/2-26, улица Карбышева дома №51-55/3, улица Сибирская дом №131, улица Карбышева дома №33А-25, 25А, улица Чернышевского дома №111-95, улица Лесная дом №2, улица Чернышевского дома №61,59/1, улица Строительная дома №12А,49, улица Чернышевского дома №59А-41А, улица Соколовская дом №45, улица Чернышевского дома №39-29, улица Садовая дом №48, улица Чернышевского дома №25-1, улица С.Баймагамбетова дома №73
1,80
1256
От улицы Камшат Доненбаевой дома №1/2, 1/3, 1А, 1Б, 1А/2, 2/3, 3-10/3, улица Омара Дощанова дома №157, 149, 137А, 145-133А, улица С.Мауленова дома №2-22, улица Уральская дома №2-70, до железнодорожных путей, по железнодорожным путям вдоль улицы Станционная до улицы Троицкая, улица Троицкая дома №7-1Б/1, улица Станционная дома №33, 33А, улица Камшат Доненбаевой дома №29, 29А, 29/3, 27-10/3