Мәслихаттың 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 520 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 9350 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 454 шешіміне (2019 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8827 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 263 640 375,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 198 579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 779 616,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25 132,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 256 637 047,5 мың теңге;
2) шығындар – 272 087 884,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 35 692 406,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 46 698 637,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 11 006 230,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 123 753,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 44 263 669,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 263 669,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы В. Семейкин
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2019 года № 454 "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 28 июля 2020 года № 520. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июля 2020 года № 9350. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2020-2022 годы" от 18 декабря 2019 года № 454 (опубликовано 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8827) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 263 640 375,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 198 579,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 779 616,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 132,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 256 637 047,5 тысячи тенге;
2) затраты – 272 087 884,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 692 406,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 698 637,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 006 230,8 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 123 753,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 263 669,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 263 669,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата В. Семейкин
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение 1
к решению маслихата

6785620,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6678980,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213389,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1170,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5573,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
500,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
472221,2
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36162,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
90057,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5859907,5
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
30210,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30210,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
76430,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76430,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25616196,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2853403,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2853403,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2853403,0
2
Коммуналдық шаруашылық
22762793,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22762793,2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
221863,8
004
Елдi мекендердi газдандыру
190086,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7490,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2835975,3
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7307501,2
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1174755,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

6785620,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6678980,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
213389,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1170,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5573,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
500,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
472221,2
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36162,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
90057,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5859907,5
263
Управление внутренней политики области
30210,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
30210,0
270
Управление по инспекции труда области
76430,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
76430,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25616196,2
1
Жилищное хозяйство
2853403,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2853403,0
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2853403,0
2
Коммунальное хозяйство
22762793,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22762793,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
221863,8
004
Газификация населенных пунктов
190086,0
005
Капитальные расходы государственного органа
7490,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2835975,3
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
7307501,2
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1174755,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

35949434,9
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2369400,0
005
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
8075203,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
20735,0
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5906,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
144462,9
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6800,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3378002,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
7959672,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7100000,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
314912,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
226947,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4760095,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
700000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
47300,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
40000,0
2
Су шаруашылығы
20698,4
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
20698,4
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
18900,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1798,4
3
Орман шаруашылығы
1367640,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

35949434,9
002
Субсидирование развития семеноводства
2369400,0
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
8075203,0
018
Обезвреживание пестицидов
20735,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5906,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
144462,9
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6800,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3378002,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
7959672,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7100000,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
314912,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
226947,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4760095,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
700000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
47300,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40000,0
2
Водное хозяйство
20698,4
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
20698,4
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
18900,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1798,4
3
Лесное хозяйство
1367640,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

14465709,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14465709,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169018,5
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
177609,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12277928,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1841154,0
13
Басқалар
10309766,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5529527,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
5258560,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4577081,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
584479,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
37000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
30000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
270967,5
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
270967,5
9
Басқалар
4780239,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
829678,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
802685,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26993,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1883945,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1883945,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
114029,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
114029,0

14465709,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14465709,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
169018,5
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
177609,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12277928,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1841154,0
13
Прочие
10309766,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5529527,5
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
5258560,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
30000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
4577081,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
584479,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
37000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
30000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
270967,5
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
270967,5
9
Прочие
4780239,0
253
Управление здравоохранения области
829678,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
802685,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26993,0
257
Управление финансов области
1883945,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
1883945,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
114029,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
114029,0

261
Облыстың білім басқармасы
447646,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
447646,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
144048,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116952,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11146,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
15950,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1062341,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1062341,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
272552,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
272552,0
14
Борышқа қызмет көрсету
102559,2
1
Борышқа қызмет көрсету
102559,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
102559,2
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
99602,2
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2957,0
15
Трансферттер
44206013,8
1
Трансферттер
44206013,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
44206013,8
007
Субвенциялар
36697545,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
100624,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
179522,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4889782,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1505015,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
578525,2
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу

261
Управление образования области
447646,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
447646,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
144048,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
116952,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11146,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
15950,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1062341,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1062341,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
272552,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
272552,0
14
Обслуживание долга
102559,2
1
Обслуживание долга
102559,2
257
Управление финансов области
102559,2
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
99602,2
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2957,0
15
Трансферты
44206013,8
1
Трансферты
44206013,8
257
Управление финансов области
44206013,8
007
Субвенции
36697545,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
100624,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
179522,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4889782,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1505015,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
578525,2
III. Чистое бюджетное кредитование

35692406,6
Бюджеттік кредиттер
46698637,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
32683817,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32683817,0
261
Облыстың білім басқармасы
2958624,5
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2958624,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
16154100,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
16154100,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10876723,4
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
10876723,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2694368,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2694368,8
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10089804,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10089804,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
748156,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
662547,0
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
85609,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9341648,4
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
9341648,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3508904,0
1
Ауыл шаруашылығы
2013740,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
2013740,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2013740,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1495164,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1495164,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1495164,0
13
Басқалар
416112,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
416112,0
266
Облыстың кәсiпкерлiк және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

35692406,6
Бюджетные кредиты
46698637,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
32683817,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32683817,0
261
Управление образования области
2958624,5
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2958624,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
16154100,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
16154100,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10876723,4
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
10876723,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2694368,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2694368,8
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10089804,4
1
Жилищное хозяйство
10089804,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
748156,0
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
662547,0
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
85609,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9341648,4
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
9341648,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3508904,0
1
Сельское хозяйство
2013740,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
2013740,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2013740,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1495164,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1495164,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1495164,0
13
Прочие
416112,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
416112,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области

75000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1844,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2423106,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5475533,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3863086,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2858938,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
909558,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1374835,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
194166,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
380379,0
261
Облыстың білім басқармасы
1004148,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
938692,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
65456,0
2
Әлеуметтiк көмек
736225,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
736225,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
736225,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
876222,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
781166,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175606,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1230,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
840,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12122,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
591368,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
17571,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17571,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
77485,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77485,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

75000,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1844,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2423106,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5475533,0
1
Социальное обеспечение
3863086,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2858938,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
909558,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1374835,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
194166,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
380379,0
261
Управление образования области
1004148,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
938692,0
037
Социальная реабилитация
65456,0
2
Социальная помощь
736225,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
736225,0
003
Социальная поддержка инвалидов
736225,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
876222,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
781166,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
175606,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1230,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
840,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12122,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
591368,0
263
Управление внутренней политики области
17571,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17571,0
270
Управление по инспекции труда области
77485,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
77485,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство