Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 436 "Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 483 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 9300 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 436 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8845 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72354861,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 31864553,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 125405,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8047664,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32317239,6 мың теңге;
2) шығындар – 93403439,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2160923,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 436 "О бюджете города Костаная на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 26 июня 2020 года № 483. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2020 года № 9300. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 436 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8845) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 72354861,6 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31864553,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 125405,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8047664,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 32317239,6 тысяч тенге;
2) затраты – 93403439,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2160923,7 тысячи тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 23209501,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23209501,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б. Абдрахманова
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – -23209501,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23209501,5 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Абдрахманова
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение 1
к решению маслихата

542907,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
406905,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10021,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
124216,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135886,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
190841,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
58163,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
357329,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357329,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93517,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
193712,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
62706,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1394,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28064684,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
22250842,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1015419,8
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
80852,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
330246,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
239280,2
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
365040,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20300422,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11596465,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7553956,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1150000,0
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі

542907,0
006
Оказание жилищной помощи
23000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
406905,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10021,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
124216,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135886,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
190841,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
58163,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
357329,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357329,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93517,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
193712,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
62706,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1394,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28064684,5
1
Жилищное хозяйство
22250842,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1015419,8
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
80852,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
330246,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
239280,2
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
365040,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20300422,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11596465,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7553956,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1150000,0
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)

1081805,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
825853,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
825853,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37859,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
225000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
12916,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
112325,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1995,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
435758,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1048051,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
92966,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30966,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28295,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2671,0
2
Әлеуметтік көмек
817104,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
817104,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
153794,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
258399,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10021,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
118497,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105337,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
95528,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50528,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
137981,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137981,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1081805,0
9
Прочие услуги в области образования
825853,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
825853,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37859,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
225000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12916,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
112325,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1995,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
435758,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1048051,0
1
Социальное обеспечение
92966,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
62000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
30966,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28295,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2671,0
2
Социальная помощь
817104,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
817104,0
002
Программа занятости
153794,0
006
Оказание жилищной помощи
25000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
258399,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10021,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
118497,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105337,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
95528,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50528,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
137981,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137981,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения