Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 499 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамыздағы № 9359 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 шешіміне (2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8846 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 423 977,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 214 118,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 714,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 406 468,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 757 677,9 мың теңге;
2) шығындар – 24 973 530,1 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 992 469,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 992 469,4 мың теңге;";

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 418 "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 3 августа 2020 года № 499. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 августа 2020 года № 9359. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 418 (опубликовано 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8846) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 423 977,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 214 118,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 714,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 406 468,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 757 677,9 тысячи тенге;
2) затраты – 24 973 530,1 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 992 469,4 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 992 469,4 тысячи тенге;";