Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 295 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 8904 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11123,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 822,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 108,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10193,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10193,0 мың теңге;
2) шығындар – 11123,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.07.2020 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 10193,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15017,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13055,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13055,0 мың теңге;
2) шығындар – 15017,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 13055,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 января 2020 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 января 2020 года № 8904. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11123,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 822,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 108,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10193,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10193,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11123,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.07.2020 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 10193,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15017,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1892,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13055,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13055,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15017,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 13055,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

10. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 12149,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10558,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 337,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9598,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9598,0 мың теңге;
2) шығындар – 10558,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 9598,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14448,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 737,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13711,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13711,0 мың теңге;
2) шығындар – 14448,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 13711,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49439,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48249,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 45378,0 мың теңге;
2) шығындар – 49439,0 мың теңге;

10. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 12149,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10558,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 623,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 337,1 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9598,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9598,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10558,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 9598,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14448,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 737,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13711,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13711,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14448,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 13711,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 49439,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48249,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 45378,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49439,0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 45378,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 2428,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 443,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11673,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 618,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10980,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10980,0 мың теңге;
2) шығындар – 11673,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 10980,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73650,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2734,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 70865,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 61918,0 мың теңге;
2) шығындар – 73650,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 45378,0 тысяч тенге.
17. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 2428,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 443,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11673,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 618,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10980,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11673,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 10980,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 73650,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2734,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 70865,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 61918,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73650,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 61918,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3555,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5392,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) облыстық бюджеттен 758,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер;
2) қалалық бюджеттен 4634,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14578,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 202,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13810,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13378,0 мың теңге;
2) шығындар – 14578,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 18.11.2020 № 347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 13378,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 61918,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 3555,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из местного бюджета в сумме 5392,0 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 758,0 тысяч тенге;
2) целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 4634,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14578,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 202,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13810,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13378,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14578,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18.11.2020 № 347 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 13378,0 тысяч тенге.
27. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 11869,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 193,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9806,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9806,0 мың теңге;
2) шығындар – 11869,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.07.2020 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 9806,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. Алынып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.07.2020 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22040,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4316,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 72,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17652,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 17652,0 мың теңге;
2) шығындар – 23810,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1770,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1770,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1770,3 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.07.2020 № 330 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

1) доходы – 11869,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1870,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 193,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9806,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11869,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.07.2020 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 9806,0 тысяч тенге.
29. Исключен решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.07.2020 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22040,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4316,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 72,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17652,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 17652,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23810,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1770,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1770,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1770,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.07.2020 № 330 (вводится в действие с 01.01.2020).

31. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде қала бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 17652,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
32. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Турсынова
Арқалық қалалық маслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 295 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2020 жылға арналған бюджетi

31. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из бюджета города на 2020 год в сумме 17652,0 тысячи тенге.
32. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Турсынова
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 13 января 2020 года
№ 295
Бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2020 год