Мәслихаттың 2017 жылғы 30 наурыздағы № 95 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 301 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 ақпанда № 8966 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 наурыздағы № 95 шешімінің (2017 жылғы 18 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7030 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева

О признании утратившим силу решения маслихата от 30 марта 2017 года № 95 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 февраля 2020 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2020 года № 8966
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов" от 30 марта 2017 года № 95 (опубликовано 18 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7030).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева