Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 304 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 9020 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Б. Тулебаев
Арқалық қалалық маслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 27 ақпандағы
№ 304 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Аққошқар ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 184 шешімі (2014 жылғы 26 қыркүйекте "Торғай" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5077 болып тіркелген).
2. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 184 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Аққошқар ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 219 шешімі (2015 жылғы 22 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5551 болып тіркелген).
3. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Ашутасты ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 186 шешімі (2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5079 болып тіркелген).
4. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 186 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Ашутасты ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 221 шешімі (2015 жылғы 22 мамырда "Торғай" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5553 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 27 февраля 2020 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2020 года № 9020
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Тулебаев
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 27 февраля 2020 года
№ 304
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата
1. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Аккошкар города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 184 (опубликовано 26 сентября 2014 года в газете "Торғай", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5077).
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 184 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Аккошкар города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 219 (опубликовано 22 мая 2015 года в газете "Торғай", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5551).
3. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Ашутасты города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 186 (опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5079).
4. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 186 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Ашутасты города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 221 (опубликовано 22 мая 2015 года в газете "Торғай", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5553).

5. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Матросов ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 193 шешімі (2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5088 болып тіркелген).
6. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 193 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Матросов ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 228 шешімі (2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5560 болып тіркелген).
7. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Мирный ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 194 шешімі (2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген).
8. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 194 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Мирный ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 229 шешімі (2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5561 болып тіркелген).
9. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Молодежный ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 6 тамыздағы № 195 шешімі (2014 жылғы 16 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 болып тіркелген).
10. Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 6 тамыздағы № 195 "Қостанай облысы Арқалық қаласының Молодежный ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 230 шешімі (2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5562 болып тіркелген).

5. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Матросово города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 193 (опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5088).
6. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 193 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Матросово города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 228 (опубликовано 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5560).
7. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Мирное города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 194 (опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089).
8. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 194 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Мирное города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 229 (опубликовано 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5561).
9. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Молодежное города Аркалыка Костанайской области" от 6 августа 2014 года № 195 (опубликовано 16 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5090).
10. Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 6 августа 2014 года № 195 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Молодежное города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 230 (опубликовано 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5562).

11. Мәслихаттың "Қостанай облысы Арқалық қаласының Родина ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 234 шешімі (2015 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5566 болып тіркелген).

11. Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Родина города Аркалыка Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 234 (опубликовано 26 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5566).