Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 295 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 347 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 9565 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 295 шешіміне (2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8904 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10693,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 897,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 371,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9425,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9425,0 мың теңге;
2) шығындар – 10693,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Арқалық қаласы Жаңақала ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12739,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 151,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12149,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 12149,0 мың теңге;
2) шығындар – 12739,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 295 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18 ноября 2020 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 ноября 2020 года № 9565. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 295 (опубликовано 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8904) следующие изменения:
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10693,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 897,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 371,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9425,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9425,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10693,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Жанакала города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12739,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 439,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 151,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12149,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12149,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12739,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі бойынша – 10980,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10980,0 мың теңге;
2) шығындар – 11673,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73650,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2734,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 70865,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 61918,0 мың теңге;
2) шығындар – 73650,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3555,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2020 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5392,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) облыстық бюджеттен 758,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер;
2) қалалық бюджеттен 4634,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14578,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 202,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13810,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13378,0 мың теңге;
2) шығындар – 14578,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";

поступлениям трансфертов – 10980,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11673,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 73650,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2734,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 70865,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 61918,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73650,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 3555,0 тысячи тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из местного бюджета в сумме 5392,0 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 758,0 тысяч тенге;
2) целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 4634,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14578,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 202,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13810,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13378,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14578,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы С. Тасмағанбет
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 18 қарашадағы
№ 347 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қалалық
мәслихатының

приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Тасмағанбет
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 18 ноября 2020 года
№ 347
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата