Әкімдіктің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 428 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 9636 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 қаулысына (2020 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9181 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі К. Абишев
Әкімдіктің
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 428 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2020 жылғы 14 мамырдағы
№ 162 қаулысына
1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Арқалық қаласы
"Наурыз" алаңындағы тақта;
Абай даңғылы және Қозыбаев көшесінің қиылысындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Нәзипа Құлжанова атындағы Торғай гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта;
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта;
Арқалық қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Арқалық қалалық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ш. Уәлиханов атындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б. Майлин атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Кейкі батыр атындағы № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің М. Әуезов атындағы № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 6 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Байтұрсынов атындағы толық ұзартылған күнді жалпы білім беретін бастауыш гимназиясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Абай даңғылы және Қозыбаев көшесінің қиылысындағы тұғырлық;
Демченко және Маясова көшелерінің қиылысындағы тұғырлық
2
Қызыл жұлдыз ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қызылжұлдыз жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Родина ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Родина жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
автобустың соңғы аялдамасындағы тұғырлық
4
Қайыңды ауылы
"Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қайыңды жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Алуа ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Алуа жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Аққошқар ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Көктау ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Көктау жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8
Ашутасты ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А.С. Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9
Аңғар ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Аңғар жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Восточный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Восточный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Үштөбе ауылы
"Арқалық қаласы Үштөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Сарыөзен жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Фурманов ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта және стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Фурманов жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Матросов ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы тақта
14
Целинный ауылы
"Арқалық қаласы Целинный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Целинный жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
15
Молодежный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің А. Майкөтов атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Жалғызтал ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Т. Әубәкіров атындағы жалпы негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Жаңақала ауылы
"Арқалық қаласы Жаңақала ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қараторғай жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Екідің ауылы
"Арқалық қаласы әкімдігі білім бөлімінің Б. Майлин атындағы жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19
Мирный ауылы
Арқалық қаласы әкімдігінің Арқалық қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Арқалық қалалық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауыл клубы ғимаратының жанындағы стенд

О внесении изменения в постановление акимата от 14 мая 2020 года № 162 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 11 декабря 2020 года № 428. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2020 года № 9636
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 14 мая 2020 года № 162 (опубликовано 15 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9181) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аркалыка.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка К. Абишев
Приложение
к постановлению акимата
от 11 декабря 2020 года
№ 428
Приложение 1
к постановлению акимата
от 14 мая 2020 года
№ 162
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Аркалык
щит на площади "Наурыз";
щит на пересечении проспекта Абая и улицы Козыбаева;
щит у здания коммунального государственного казенного предприятия "Торгайский гуманитарный колледж имени Назипы Кулжановой" Управления образования акимата Костанайской области";
щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский медицинский колледж" Управления здравоохранения акимата Костанайской области;
щит у здания коммунального государственного учреждения "Аркалыкская городская детско-юношеская спортивная школа" Отдела физической культуры и спорта акимата города Аркалыка;
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени Ш. Уалиханова отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 3 имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4 имени Кейкі батыра отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 5 имени М. Ауезова отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа № 8 отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10 отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Начальная общеобразовательная гимназия им. А. Байтурсынова с полным продленным днем отдела образования акимата города Аркалыка";
тумба на пересечении проспекта Абая и улицы Козыбаева;
тумба на пересечении улиц Демченко и Маясовой
2
село Кызыл жулдыз
стенд у здания государственного учреждения "Кызылжулдызская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
3
село Родина
стенд у здания государственного учреждения "Родинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Родинского селького округа города Аркалыка";
тумба на конечной автобусной остановке
4
село Каинды
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Каиндинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
5
село Алуа
стенд у здания государственного учреждения "Алуанская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
6
село Аккошкар
стенд у здания государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
7
село Коктау
стенд у здания государственного учреждения "Коктауская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
8
село Ашутасты
щит у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А.С. Макаренко отдела образования акимата города Аркалыка"
9
село Ангарское
стенд у здания государственного учреждения "Ангарская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
10
село Восточное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания государственного учреждения "Восточненская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
11
село Уштобе
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Уштобе города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Сарыозенская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
12
село Фурманово
щит и стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания государственного учреждения "Фурмановская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
13
село Матросово
щит у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка
14
село Целинный
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Целинный города Аркалыка";
стенд у здания государственного учреждения "Целинненская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
15
село Молодежное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка;
стенд у здания государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени А. Майкутова отдела образования акимата города Аркалыка"
16
село Жалгызтал
стенд у здания государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Т. Аубакирова отдела образования акимата города Аркалыка"
17
село Жанакала
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Жанакала города Аркалык";
стенд у здания государственного учреждения "Караторгайская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Аркалыка"
18
село Екидин
стенд у здания государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Б. Майлина отдела образования акимата города Аркалыка"
19
село Мирное
стенд у здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Аркалыкский городской Дворец культуры" отдела культуры и развития языков города Аркалыка акимата города Аркалыка