Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 89 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 9321 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 17 ақпандағы № 16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 17.02.2022 № 16 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 - бабы 4 - тармағына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Алтынсарин ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № 59 қаулысының (2019 жылғы 13 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8409 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаманов
Әкімдіктің
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 89 қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
№ п/п
Елді мекендердің атаулары
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1
Большая Чураковка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Больше-Чураков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Новониколаевка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ново-Николаев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Осиповка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Осипов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Силантьев ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесі
5
Малая Чураковка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Силантьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Зуевка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Зуев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бирюковка ауылы
7
Щербаков ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Мәриям Хакімжанова атындағы Щербаков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қосқұдық ауылы
Басбек ауылы
8
Сатай ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Сатай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Красный Кордон ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Краснокордон орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Свердловка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Свердлов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Танабай ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Димитров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Воробьевка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Воробьев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Докучаевка ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
14
Шоқай ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарағайлы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Первомайское ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Омар Шипин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Темір Қазық ауылы
16
Ілияс Омаров атындағы ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Лермонтов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
Жаңасу ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жаңасу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
Новоалексеев ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Новоалексеев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
Приозерный ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Приозерный негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Көбек ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Көбек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
21
Обаған ауылы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің мектеп жанындағы интернатымен Ыбырай Алтынсарин атындағы Обаған орта мектебі" мемлекеттік мекемесі

О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 10 июля 2020 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июля 2020 года № 9321. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 февраля 2022 года № 16
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.02.2022 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" от 4 мая 2019 года № 59 (опубликовано 13 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8409).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Алтынсаринского района".
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жаманов
Приложение
к постановлению акимата
от 10 июля 2020 года
№ 89
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
№ п/п
Наименования населенных пунктов
Помещения для встреч с избирателями
1
село Большая Чураковка
Государственное коммунальное учреждение "Больше-Чураковская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
2
село Новониколаевка
Государственное коммунальное учреждение "Ново-Николаевская начальная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
3
село Осиповка
Государственное коммунальное учреждение "Осиповская начальная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
4
село Силантьевка
Государственное учреждение "Районный дом культуры отдела внутренней политики, культуры и развития языков акимата Алтынсаринского района"
5
село Малая Чураковка
Государственное коммунальное учреждение "Силантьевская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
6
село Зуевка
Государственное коммунальное учреждение "Зуевская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
село Бирюковка
7
село Щербаково
Государственное коммунальное учреждение "Щербаковская средняя школа имени Мариям Хакимжановой отдела образования акимата Алтынсаринского района"
село Коскудук
село Басбек
8
село Сатай
Государственное коммунальное учреждение "Сатайская основная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
9
село Красный Кордон
Государственное коммунальное учреждение "Краснокордонская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
10
село Свердловка
Государственное коммунальное учреждение "Свердловская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
11
село Танабаевское
Государственное коммунальное учреждение "Димитровская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
12
село Воробьевское
Государственное коммунальное учреждение "Воробьевская начальная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
13
село Докучаевка
Государственное учреждение "Докучаевская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
14
село Шокай
Государственное коммунальное учреждение "Карагайлинская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
15
село Первомайское село Темир Казык
Государственное коммунальное учреждение "Средняя школа имени Омара Шипина отдела образования акимата Алтынсаринского района"
16
село имени Ильяса Омарова
Государственное коммунальное учреждение "Лермонтовская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
17
село Жанасу
Государственное коммунальное учреждение "Жанасуская основная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
18
село Новоалесеевка
Государственное коммунальное учреждение "Новоалексеевская средняя школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
19
село Приозерное
Государственное коммунальное учреждение "Приозерная основная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
20
село Кубековка
Государственное коммунальное учреждение "Кубековская начальная школа отдела образования акимата Алтынсаринского района"
21
село Убаганское
Государственное учреждение "Убаганская средняя школа имени Ибрая Алтынсарина с пришкольным интернатом отдела образования акимата Алтынсаринского района"