Мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 276 "Алтынсарин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 326 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қарашада № 9546 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 276 шешіміне (2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8864 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4659517,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 662845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6253,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1296,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3989123,2 мың теңге;
2) шығындар –5072834,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42376,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70188,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27812,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 72112,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 72112,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 527805,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 527805,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2019 года № 276 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 11 ноября 2020 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 ноября 2020 года № 9546. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 276 (опубликовано 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8864) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4659517,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 662845,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6253,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1296,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3989123,2 тысячи тенге;
2) затраты – 5072834,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42376,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70188,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27812,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72112,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72112,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 527805,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 527805,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.