Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 344 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 8894 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 433 356,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 223,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 428 900,7 мың теңге;
2) шығындар – 434 648,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 291,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 291,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 23.10.2020 № 408 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 183 343,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Амантоғай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 222,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 191,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 59,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 40 972,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 222,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;

О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2020 года № 8894. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 433 356,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 233,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 223,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 428 900,7 тысяч тенге;
2) затраты – 434 648,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 291,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 291,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23.10.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 183 343,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 222,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 191,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 59,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 972,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 222,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 23.10.2020 № 408 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Амантоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13 972,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Ақсай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 191,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 101,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 077,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 191,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2020 жылға арналған Ақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 077,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Байғабыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 264,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 48,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 042,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 264,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 23.10.2020 № 408 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Байғабыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 792,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23.10.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Амантогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 13 972,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Аксай на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 191,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 101,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 077,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 191,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете села Аксай предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 10 077,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 264,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 174,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 48,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 042,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 264,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23.10.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Байгабылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 10 792,0 тысяч тенге.

9. Қабырға ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –16 332,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша –14,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 318,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 332,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2020 жылға арналған Қабырға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 918,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 747,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 117,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 593,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 747,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 23.10.2020 № 408 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13 593,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Құмкешу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 312,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 136,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 332,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 318,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 332,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете Кабыргинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 10 918,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 747,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 117,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 593,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 747,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23.10.2020 № 408 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 13 593,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 312,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 136,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
18. 2020 жылға арналған Үрпек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12 675,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Үштоғай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 252,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 849,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 252,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете Урпекского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 12 675,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Уштогайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 252,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 849,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 252,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
20. 2020 жылға арналған Үштоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11 849,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ауыл, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.
22. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы З. Нурханова
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев
Амангелді
аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Уштогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме – 11 849,0 тысяч тенге.
21. Объем бюджетных изъятий из бюджетов села, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий З. Нурханова
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение 1
к решению Амангельдинского
районного маслихата