Әулиекөл ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 373 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 8899 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 262 734,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 297,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 246 787,6 мың теңге;
2) шығындар – 355 292,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 557,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 557,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 199 383,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Көктал ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 412,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 152,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 412,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Көктал ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 600,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Первомай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 10 января 2020 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2020 года № 8899. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 262 734,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 297,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 246 787,6 тысяч тенге;
2) затраты – 355 292,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 557,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 557,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 199 383,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет села Коктал на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 412,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 152,0 тысячи тенге;
2) затраты – 19 412,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете села Коктал предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 13 600,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

10. 2020 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 152 119,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Аманқарағай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 587,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 98 890,7 мың теңге;
2) шығындар – 157 165,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 577,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 577,6 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 84 108,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Диев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 348,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 53,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 146,4 мың теңге;
2) шығындар – 24 745,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -396,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 396,9 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 759,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қазанбасы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 765,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 744,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

10. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 152 119,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 587,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 602,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98 890,7 тысяч тенге;
2) затраты – 157 165,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 577,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 577,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 84 108,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 348,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 149,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 146,4 тысячи тенге;
2) затраты – 24 745,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -396,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 396,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 759,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Казанбасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 765,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 744,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 31 021,6 мың теңге;
2) шығындар – 31 765,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Қазанбасы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 176,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Москалев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 464,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 583,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 047,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Москалев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 143,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Новонежин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 999,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 57 723,8 мың теңге;
2) шығындар – 60 868,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 868,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 868,8 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 43 573,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

поступлениям трансфертов – 31 021,6 тысяч тенге;
2) затраты – 31 765,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Казанбасского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 25 176,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Москалевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 047,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 464,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 583,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21 047,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете Москалевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 143,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 999,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 57 723,8 тысяч тенге;
2) затраты – 60 868,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 868,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 868,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 43 573,0 тысячи тенге.

21. Новоселов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 720,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 347,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 720,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Новоселов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 347,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Сұлукөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 822,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 265,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 557,4 мың теңге;
2) шығындар – 16 822,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылға арналған Сұлукөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 210,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Чернигов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 612,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 892,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 612,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

21. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 720,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 373,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 347,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 720,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Новоселовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 16 347,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Сулукольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 822,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 265,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 557,4 тысячи тенге;
2) затраты – 16 822,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете Сулукольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 16 210,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 612,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 720,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 892,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 612,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 426 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2020 жылға арналған Чернигов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 352,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.11.2020 № 426 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Учесть, что в бюджете Черниговского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 352,0 тысячи тенге.