Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 373 "Әулиекөл ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 шілдедегі № 407 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 9314 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 373 шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8899 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252 995,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 614,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 237 048,0 мың теңге;
2) шығындар – 342 511,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89 516,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 516,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көктал ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 380,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 120,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 380,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 373 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 8 июля 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2020 года № 9314. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 373 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8899) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 252 995,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 614,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 237 048,0 тысяч тенге;
2) затраты – 342 511,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 516,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 516,5 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коктал на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 380,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 120,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 380,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Первомайское на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

"25. Чернигов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 852,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 572,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

"25. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 572,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 720,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 852,0 тысячи тенге;
2) затраты – 22 572,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34 және 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата Ю. Волков
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата