Мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 361 "Әулиекөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 429 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 9617 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8866 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 554 647,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 111 088,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 107,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 904,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 400 548,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 616 506,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 252 063,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 306 174,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51 286,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 365 209,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 8 декабря 2020 года № 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2020 года № 9617. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8866) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 554 647,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 111 088,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 107,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 904,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 400 548,1 тысяча тенге;
2) затраты – 8 616 506,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 252 063,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 306 174,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 286,3 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 365 209,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 365 209,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы Ю. Заикин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев
Мәслихаттың
2020 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 429 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 209,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата Ю. Заикин
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 декабря 2020 года
№ 429
Приложение 1
к решению маслихата