Әкімдіктің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 62 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 224 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 9645 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 21.07.2021 № 111 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 26 мамырдағы № 62 қаулысына (2020 жылғы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9225 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 9-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
9
Диев ауылдық округінің Қ. Тұрғымбаев ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
".
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Теменов

О внесении изменения в постановление акимата от 26 мая 2020 года № 62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15 декабря 2020 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 декабря 2020 года № 9645. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 21 июля 2021 года № 111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 21.07. 2021 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" от 26 мая 2020 года № 62 (опубликовано 29 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9225) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку порядковый номер 9 изложить в новой редакции:
"
9
село К. Тургумбаева Диевского сельского округа
стенд у здания государственного учреждения "Целинная начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аулиекольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Теменов