Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 5 "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 86 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 9573 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 5 шешіміне (2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8906 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Архангельск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 474,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 929,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 474,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аршалы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 331,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 213,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 147,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 971,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 331,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 14 января 2020 года № 5 "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 19 ноября 2020 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 ноября 2020 года № 9573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 5 (опубликовано 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8906) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 11 474,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 545,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 929,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11 474,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 3 исключить;
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 15 331,6 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 213,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 147,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 971,6 тысяча тенге;
2) затраты – 15 331,6 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Әйет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 270,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 459,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 811,5 мың теңге;
2) шығындар – 17 270,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
4) жолдарды қысқы күтіп ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Глебовка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 909,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 488,5 мың теңге;
2) шығындар – 10 909,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Денисов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 523 673,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 17 270,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 459,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 811,5 тысяч тенге;
2) затраты - 17 270,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
4) зимнее содержание дорог.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Глебовка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 10 909,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 421,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 488,5 тысяч тенге;
2) затраты – 10 909,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 523 673,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 390,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 503 283,8 мың теңге;
2) шығындар – 534 548,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 875,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 875,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2020 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) ауылдық округті абаттандыруға;
3) жолдарды қысқы күтіп ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Красноармейск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 961,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 667,3 мың теңге;
2) шығындар – 18 961,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2020 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) көше жарығын жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Қырым ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 369,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 569,1 мың теңге;
2) шығындар – 11 369,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 503 283,8 тысячи тенге;
2) затраты – 534 548,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 10 875,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 875,1 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) благоустройство сельского округа;
3) зимнее содержание дорог.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 18 961,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 667,3 тысяч тенге;
2) затраты - 18 961,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) ремонт уличного освещения.";
пункт 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет Крымского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 11 369,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 569,1 тысяч тенге;
2) затраты – 11 369,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 32-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Свердлов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 240,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 490,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 240,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 34-1-тармақпен толықтырылсын:
"34-1. Свердлов ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі әкімшілік ғимараттың шатырын ағымдағы жөндеуге көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 35-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"35. Тельман ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 975,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 148,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 104 827,2 мың теңге;
2) шығындар – 106 975,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 37-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"37. Тельман ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына;
3) көше жарығын жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 32 указанного решения изложить в новой редакции:
"32. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 15 240,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 750,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 490,1 тысяч тенге;
2) затраты – 15 240,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 34-1 следующего содержания:
"34-1. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт кровли административного здания.";
пункт 35 указанного решения изложить в новой редакции:
"35. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 106 975,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 148,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 104 827,2 тысяч тенге;
2) затраты – 106 975,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 37 указанного решения изложить в новой редакции:
"37. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
3) ремонт уличного освещения.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

80199,0
057
"Ауыл-Ел бесігі" жобасына шеңберіндеауылдық елді мекендердегі әлеуметтік жіне инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
80199,0

80199,0
057
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
80199,0