Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 271 "Жангелдин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қарашадағы № 334 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 9547 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 271 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8851 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 822 603,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 396 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 422 173,7 мың теңге;
2) шығындар – 6 114 769,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 287,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11 919,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 632,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 26 087,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 326 540,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 326 540,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нысамбаев
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 271 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 9 ноября 2020 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 ноября 2020 года № 9547. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 271 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8851) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 822 603,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 396 510,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 420,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 422 173,7 тысяч тенге;
2) затраты – 6 114 769,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 287,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 11 919,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 632,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 087,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 326 540,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 326 540,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Нысамбаев
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата