Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 370 "Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 449 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 9542 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 370 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8854 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1, 6-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 688 939,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 930 041,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 095,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 565,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 3 713 238,4 мың теңге;
2) шығындар – 7 964 768,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 555 994,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 556 390,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 396,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 851 823,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 851 823,2 мың теңге.";
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 183 246,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақтың 4), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 2020 жылға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 192 774,0 мың теңге;";
"6) 2020 жылға еңбек нарығын дамытуға – 63 314,0 мың теңге;";
9-тармақтың 12), 13), 30) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"12) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеу құрметіне берілетін біржолғы төлемге – 11 119,1 мың теңге;
"13) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 7 403,9 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 370 "О районном бюджете Житикаринского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 ноября 2020 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 ноября 2020 года № 9542. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 370 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8854) следующие изменения и дополнения:
пункты 1, 6 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 668 939,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 930 041,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 14 095,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 565,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 713 238,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 964 768,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 555 994,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 556 390,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 396,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 851 823,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 851 823,2 тысячи тенге.";
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2020 год в сумме 183 246,5 тысяч тенге.";
подпункты 4), 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"4) на выплату государственной адресной социальной помощи на 2020 год – 192 774,0 тысячи тенге;";
"6) на развитие рынка труда на 2020 год – 63 314,0 тысяч тенге;";
подпункты 12), 13), 30) пункта 9 изложить в новой редакции:
"12) на единовременную выплату в честь празднования 75-летия Победы в Великой Отечественной войне – 11 119,1 тысяч тенге;
13) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" – 7 403,9 тысячи тенге;";

"30) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы интернетке қосуға – 3 415,8 мың теңге;";
9-тармақ мынадай мазмұндағы 46), 47), 48), 49) тармақшалармен толықтырылсын:
"46) "Бозбие" шекара заставасының әкімшілік ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеуге – 2 233,1 мың теңге;
47) санитайзерлер, аяқ киімге арналған дезинфекциялық кілемшелер мен жанаспайтын термометрлер сатып алуға – 3 328,0 мың теңге;
48) үйде оқитын оқушылар үшін модемдер мен роутерлер сатып алуға – 1 648,7 мың теңге;
49) кезекші сыныптардағы мұғалімдерге еңбекақы төлеуге – 8 753,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

"30) на подключения организаций образования к высокоскоростному интернету – 3 415,8 тысяч тенге;";
пункт 9 дополнить подпунктами 46), 47), 48), 49) следующего содержания:
"46) на текущий ремонт кровли административного здания пограничной заставы "Бозбие" – 2 233,1 тысячи тенге;
47) на приобретение санитайзеров, дезинфицирующих ковриков для обуви и бесконтактных термометров – 3 328,0 тысяч тенге;
48) на приобретение модемов и роутеров для учащихся, обучающихся на дому – 1 648,7 тысяч тенге;
49) на оплату труда учителям в дежурных классах – 8 753,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата

663031,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30345,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
70854,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1304,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34090,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
276505,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
249933,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
365601,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
29356,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15108,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15108,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14248,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
11789,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2459,0
2
Әлеуметтiк көмек
288879,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
288879,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74176,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
38180,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34526,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2706,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67204,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
33288,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10139,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28660,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47366,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47366,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45718,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

663031,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30345,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
70854,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1304,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34090,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
276505,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
249933,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
365601,6
1
Социальное обеспечение
29356,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15108,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15108,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14248,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
11789,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2459,0
2
Социальная помощь
288879,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
288879,6
002
Программа занятости
74176,0
006
Оказание жилищной помощи
38180,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34526,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2706,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67204,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
33288,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10139,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28660,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47366,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47366,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45718,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат