Мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 305 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 наурызда № 9011 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешіміне (2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3534064,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 894727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9503,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 1470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2628364,6 мың теңге;
2) шығындар – 3525597,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33923,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16340,0 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 16340,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 41795,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41795,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Досмухамбетова
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2019 года № 290 "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11 марта 2020 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2020 года № 9011. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 290 (опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8843) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3534064,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 894727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9503,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2628364,6 тысячи тенге;
2) затраты – 3525597,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33923,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 47718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16340,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 16340,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41795,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41795,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Досмухамбетова
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата