Мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 321 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 9160 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешіміне (2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4257665,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 877727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9503,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3368965,6 мың теңге;
2) шығындар – 5071866,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33923,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 848123,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 848123,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Маркевич
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2019 года № 290 "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 апреля 2020 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2020 года № 9160. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 290 (опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8843) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4257665,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 877727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9503,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3368965,6 тысячи тенге;
2) затраты – 5071866,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33923,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 848123,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 848123,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Маркевич
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата