Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 "Қамысты ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 322 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 9161 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 шешіміне (2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8874 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырып өзгермейді:
"Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24954,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2462,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21306,0 мың теңге;
2) шығындар – 24954,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34330,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10246,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21212,0 мың теңге;
2) шығындар – 34330,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 302 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 апреля 2020 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2020 года № 9161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 302 (опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8874) следующие изменения:
заголовок указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, заголовок на русском языке не меняется;
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24954,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2462,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 21306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24954,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34330,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2872,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10246,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21212,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34330,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер - 20297,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20276,0 мың теңге;
2) шығындар – 20297,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28050,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1026,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 355,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26669,0 мың теңге;
2) шығындар – 28050,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21913,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2539,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19203,0 мың теңге;
2) шығындар – 21913,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Маркевич
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

1) доходы – 20297,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20276,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20297,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28050,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1026,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 355,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28050,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21913,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 171,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2539,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19203,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21913,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Маркевич
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата