Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 337 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 9349 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 шешіміне (2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8874 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34308,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3935,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29186,8 мың теңге;
2) шығындар – 34308,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24264,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1586,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5626,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17052,0 мың теңге;
2) шығындар – 24264,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 320349,8 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 302 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 июля 2020 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июля 2020 года № 9349. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 302 (опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8874) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34308,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3935,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29186,8 тысяч тенге;
2) затраты – 34308,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24264,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1586,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5626,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17052,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24264,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 320349,8 тысяч тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер бойынша – 6331,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1022,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 312996,8 мың теңге;
2) шығындар – 324989,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4639,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4639,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде 2020-2021 жылдарға арналған "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 236122,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 18 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24205,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1296,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2746,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20163,0 мың теңге;
2) шығындар – 24205,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Князев
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

налоговым поступлениям – 6331,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 1022,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 312996,8 тысяч тенге;
2) затраты – 324989,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4639,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4639,5 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2020-2021 годы в сумме 236122,0 тысячи тенге.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24205,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1296,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2746,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20163,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24205,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
приложения 1, 13, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии П. Князев
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата