Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 407 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 9603 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 302 шешіміне (2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8874 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26427,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1186,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3935,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21306,0 мың теңге;
2) шығындар – 26427,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38366,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10236,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25247,5 мың теңге;
2) шығындар – 38366,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29778,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 348,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 302 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 ноября 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 декабря 2020 года № 9603. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 302 (опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8874) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26427,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1186,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3935,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26427,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38366,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2882,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10236,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25247,5 тысяч тенге;
2) затраты – 38366,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29778,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1033,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 348,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 28397,0 мың теңге;
2) шығындар – 29778,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қамысты ауданы Бестобе ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24234,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1586,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5626,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17022,0 мың теңге;
2) шығындар – 24234,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18103,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17816,0 мың теңге;
2) шығындар – 18103,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24905,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 768,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2539,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21598,2 мың теңге;
2) шығындар – 24905,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 392053,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15476,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 28397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29778,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24234,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1586,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5626,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17022,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24234,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18103,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 287,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17816,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18103,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24905,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 768,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2539,2 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21598,2 тысячи тенге;
2) затраты – 24905,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 392053,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15476,0 тысяча тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша – 877,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 375700,0 мың теңге;
2) шығындар – 396692,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4639,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4639,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жасылсын:
"17. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде 2020-2021 жылдарға арналған "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық және республикалық бюджеттерден 208329,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін. Оның ішінде облыстық бюджеттен 19485,7 мың теңге сомасында; республикалық бюджеттен 188843,7 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24502,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1302,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3067,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20133,0 мың теңге;
2) шығындар – 24502,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

неналоговым поступлениям – 877,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 375700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 396692,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4639,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4639,5 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного и республиканского бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2020-2021 годы в сумме 208329,4 тысяч тенге. В том числе с областного бюджета в сумме 19485,7 тысяч тенге; с республиканского бюджета в сумме 188843,7 тысячи тенге.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет села Карабатыр Камыстинского района на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24502,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1302,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3067,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20133,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24502,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата