Мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 455 "Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 529 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 9440 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 455 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8887 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 621 811,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 183 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 16 548,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 9 087,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 5 412 215,2 мың теңге;
2) шығындар - 6 578 429,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –181 367,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 217 849,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 36 482,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 83 038,0 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу –83 038,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 221 024,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 221 024,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 384 506,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 191 087,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 9 570,0 мың теңге;
Победа ауылы - 18 075,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 327,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 14 824,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 689,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі – 13 439,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 17 284,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 31 декабря 2019 года № 455 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 августа 2020 года № 529. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 сентября 2020 года № 9440. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 455 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8887) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 621 811,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 183 961,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 16 548,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9087,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 412 215,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 578 429,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –181 367,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 217 849,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 482,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 83 038,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 83 038,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 221 024,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 221 024,2 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2020 год в сумме 384 506,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 191 087,0 тысяч тенге;
села Лесное – 9 570,0 тысяч тенге;
села Победа – 18 075,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 327,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 14 824,0 тысячи тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 689,0 тысяч тенге;
Кособинского сельского округа – 13 439,0 тысяч тенге;
Михайловского сельского округа – 17 284,0 тысячи тенге;

Новотроицк ауылдық округі - 23 805,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 17 554,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі - 12 276,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 911,0 мың теңге;
Тоғызақ ауылдық округі – 28 665,0 мың теңге;
2) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 370 078,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 192 272,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 8 995,0 мың теңге;
Победа ауылы – 12 759,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 787,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 15 426,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 442,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі -15 383,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 11 272,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі - 18 447,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 16 334,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі - 11 186,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 329,0 мың теңге;
Тоғызақ ауылдық округі – 30 446,0 мың теңге;
3) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 375 989,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қарабалық кенті - 192 880,0 мың теңге;
Лесное ауылы - 9 047,0 мың теңге;
Победа ауылы – 12 820,0 мың теңге;
Белоглин ауылдық округі - 12 800,0 мың теңге;
Бозкөл ауылдық округі - 15 471,0 мың теңге;
Бөрлі ауылдық округі - 15 471,0 мың теңге;
Қособа ауылдық округі -20 287,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округі - 11 472,0 мың теңге;
Новотроицк ауылдық округі - 18 579,0 мың теңге;
Смирнов ауылдық округі - 16 153,0 мың теңге;
Станционный ауылдық округі - 11 097,0 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі - 9 371,0 мың теңге.
Тоғызақ ауылдық округі – 30 541,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы мынадай мазмұндағы 3), 4), 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Максим Горький атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің қазандығын реконструкциялауға;
4) Қостанай облысы әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық ауруханасы" қазыналық мемлекеттік кәсіпорнының қазандығын реконструкциялауға;
5) Қарабалық ауданы әкімдігінің "Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайтуға;
6) әкімшілік ғимараттың құрылысына.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25) тармақшалармен толықтырылсын:

Новотроицкого сельского округа- 23 805,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 17 554,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 12 276,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 911,0 тысяч тенге;
Тогузакского сельского округа –28 665,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2021 год в сумме 370 078,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 192 272,0 тысячи тенге;
села Лесное – 8 995,0 тысяч тенге;
села Победа – 12 759,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 787,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 15 426,0 тысяч тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 442,0 тысячи тенге;
Кособинского сельского округа – 15 383,0 тысячи тенге;
Михайловского сельского округа – 11 272,0 тысячи тенге;
Новотроицкого сельского округа- 18 447,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 16 334,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 11 186,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 329,0 тысяч тенге;
Тогузакского сельского округа –30 446,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, села, сельских округов на 2022 год в сумме 375 989,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Карабалык – 192 880,0 тысяч тенге;
села Лесное – 9 047,0 тысяч тенге;
села Победа – 12 820,0 тысяч тенге;
Белоглинского сельского округа – 12 800,0 тысяч тенге;
Боскольского сельского округа – 15 471,0 тысяча тенге;
Бурлинского сельского округа – 15 471,0 тысяча тенге;
Кособинского сельского округа – 20 287,0 тысяч тенге;
Михайловского сельского округа – 11 472,0 тысячи тенге;
Новотроицкого сельского округа- 18 579,0 тысяч тенге;
Смирновского сельского округа – 16 153,0 тысячи тенге;
Станционного сельского округа – 11 097,0 тысяч тенге;
Урнекского сельского округа – 9 371,0 тысяча тенге;
Тогузакского сельского округа –30 541,0 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения дополнить подпунктами 3), 4), 5), 6) следующего содержания:
"3) на реконструкцию котельной государственного учреждения "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького" отдела образования акимата Карабалыкского района;
4) на реконструкцию котельной казенного государственного предприятия "Карабалыкская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области;
5) увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия "Жылу" акимата Карабалыкского района;
6) строительство административного здания.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25) следующего содержания:

"17) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықты интернетке қосуға;
18) білім беру ұйымдарында жылы дәретханалар орнатуға;
19) штаттық режимде жұмыс істейтін жалпы білім беретін мектеп үшін маскалар мен қолғаптар сатып алуға;
20) білім беру ұйымдарының жалақысына;
21) Қарабалық кентінің "Жас Талап" оқушылар тұратын орталығын күрделі жөндеу "Ауыл-ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
22) "Новостройка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеу "Ауыл-Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
23) Научный ауылдық Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеу "Ауыл-Ел бесігі" жобасын іске асыру шеңберінде жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
24) 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға;
25) электрондық оқулықтарға жазылу бойынша қызметтерге ақы төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бисенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

"17) на подключение организаций образования к высокоскоростному интернету;
18) на установку теплых туалетов в организациях образования;
19) на приобретение масок и перчаток для общеобразовательных школ, работающих в штатном режиме;
20) на заработную плату организаций образования;
21) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт Центра проживания школьников "Жас Талап" поселка Карабалык;
22) на разработку проектно-сметной документации в рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт здания государственного учреждения "Новостройская средняя школа";
23) на разработку проектно-сметной документациив рамках реализации проекта "Ауыл - Ел бесігі" капитальный ремонт здания Научненского сельского Дома культуры;
24) на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
25) на оплату услуг по подписке на электронные учебники.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бисенов
Cекретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата