Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 9614 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарабалық ауданы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне электр және басқа да желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында Новотроицк ауылдық округінің Мағнай ауылының аумағында орналасқан, жалпы аланы 3,0725 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Бокаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 4 декабря 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 декабря 2020 года № 9614
В соответствии со статьей 19, пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата Карабалыкского района" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации электрических и других линий и сетей на земельном участке общей площадью 3,0725 гектар, расположенный на территории села Магнай Новотроицкого сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карабалыкского района после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Бокаев