Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8890 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 тамыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 13.08.2021 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес, Қарасу аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Әкімнің "Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 12 қазандағы № 6 шешімінің (2018 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8087 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарасу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі В. Ионенко
Әкімнің
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Қарасу ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 477 сайлау учаскесі, Жамбыл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Жамбыл ауылы, Школьный тұйық көшесі, 5, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
2. № 478 сайлау учаскесі, Тімтуір ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Тімтуір ауылы, Набережная көшесі, 4, жеке үй.
3. № 479 сайлау учаскесі, Павловское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Павловское ауылы, Павлова көшесі, 20, "Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Достық" аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.

Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района
Решение акима Карасуского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8890. Утратило силу решением акима Карасуского района Костанайской области от 13 августа 2021 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Карасуского района Костанайской области от 13.08.2021 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с Карасуской районной территориальной избирательной комиссией аким РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Карасуского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима "Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района" от 12 октября 2018 года № 6 (опубликовано 19 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8087).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района В. Ионенко
Приложение
к решению акима
от 13 января 2020 года
№ 1
Избирательные участки на территории Карасуского района
1. Избирательный участок № 477, в границах села Жамбыл.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Жамбыл, переулок Школьный, 5, здание государственного учреждения "Жамбылская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
2. Избирательный участок № 478, в границах села Тюнтюгур.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Тюнтюгур, улица Набережная, 4, частный дом.
3. Избирательный участок № 479, в границах села Павловское.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Павловское, улица Павлова, 20, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры "Достык" отдела культуры и развития языков акимата Карасуского района".

4. № 480 сайлау учаскесі, Комсомольское және Қызкеткен ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Комсомольское ауылы, Ленинская көшесі, 17, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ильич орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5. № 482 сайлау учаскесі, Жұмағұл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Жұмағұл ауылы, Чкалова көшесі, 7, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жұмағұл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6. № 483 сайлау учаскесі, Жалғызхан ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Жалғызхан ауылы, Павлова көшесі, 22, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жалғысқан орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
7. № 484 сайлау учаскесі, Майское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Майское ауылы, Саңдыбекова көшесі, 40, жеке үй.
8. № 485 сайлау учаскесі, Новоселовка және Құндызды ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Новоселовка ауылы, Трудовая көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Новоселов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9. № 486 сайлау учаскесі, Новопавловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Новопавловка ауылы, Садовая көшесі, 1, "Ключевое" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
10. № 487 сайлау учаскесі, Ленино ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Ленино ауылы, Школьная көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ленин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
11. № 488 сайлау учаскесі, Белозерка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Белозерка ауылы, Центральная көшесі, 7, Белозерка ауылдық клубының ғимараты.
12. № 489 сайлау учаскесі, Зеленовка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Зеленовка ауылы, Зеленая көшесі, 33, "Бірлік-өмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
13. № 490 сайлау учаскесі, Маршановка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Маршановка ауылы, Маршановская көшесі, 1, "Бірлік-өмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
14. № 491 сайлау учаскесі, Тучковка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Тучковка ауылы, Мирная көшесі, 2, жеке үй.
15. № 492 сайлау учаскесі, Черняевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Черняевка ауылы, Кононенко көшесі, 33, Черняевка ауылдық клубының ғимараты.

4. Избирательный участок № 480, в границах сел Комсомольское и Кызкеткен.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Комсомольское, улица Ленинская, 17, здание государственного учреждения "Ильичевская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
5. Избирательный участок № 482, в границах села Жумагул.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Жумагул, улица Чкалова,7, здание государственного учреждения "Жумагулская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
6. Избирательный участок № 483, в границах села Жалгыскан.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Жалгыскан, улица Павлова, 22, здание государственного учреждения "Жалгысканская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
7. Избирательный участок № 484, в границах села Майское.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Майское, улица Сандыбекова, 40, частный дом.
8. Избирательный участок № 485, в границах сел Новоселовка и Кундузда.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Новоселовка, улица Трудовая, 1, здание государственного учреждения "Новоселовская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
9. Избирательный участок № 486, в границах села Новопавловка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Новопавловка, улица Садовая, 1, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Ключевое".
10. Избирательный участок № 487, в границах села Ленино.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Ленино, улица Школьная, 1, здание государственного учреждения "Ленинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
11. Избирательный участок № 488, в границах села Белозерка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Белозерка, улица Центральная, 7, здание Белозерского сельского клуба.
12. Избирательный участок № 489, в границах села Зеленовка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Зеленовка, улица Зеленая, 33, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Бирлик - Омир".
13. Избирательный участок № 490, в границах села Маршановка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Маршановка, улица Маршановская, 1, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Бирлик - Омир".
14. Избирательный участок № 491, в границах села Тучковка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Тучковка, улица Мирная, 2, частный дом.
15. Избирательный участок № 492, в границах села Черняевка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Черняевка, улица Кононенко, 33, здание Черняевского сельского клуба.

16. № 493 сайлау учаскесі, Степное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Степное ауылы, Свердлова көшесі, 3, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Степной негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17. № 494 сайлау учаскесі, Люблинка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Люблинка ауылы, Калинина көшесі, 36, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Люблин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18. № 496 сайлау учаскесі, Корниловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Корниловка ауылы, Дорожная көшесі, 21, Корниловка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
19. № 498 сайлау учаскесі, Симферополь ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Симферополь ауылы, Центральная көшесі, 5, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Симферополь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20. № 499 сайлау учаскесі, Амангелді ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Амангелді ауылы, Целинная көшесі, 32, "Қорғау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мәдениет үйінің ғимараты.
21. № 500 сайлау учаскесі, Қойбағар ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Қойбағар ауылы, Элеваторная көшесі, 12, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Станция орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
22. № 501 сайлау учаскесі, Целинное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Целинное ауылы, Мира көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Целинный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23. № 502 сайлау учаскесі, Қарамырза ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Қарамырза ауылы, Центральная көшесі, 11, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Қарамырза орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
24. № 503 сайлау учаскесі, Кошевое ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Кошевое ауылы, Набережная көшесі, 20, Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Кошевой бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
25. № 505 сайлау учаскесі, Герцено ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Герцено ауылы, Пушкина көшесі, 2, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Герцен негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
26. № 507 сайлау учаскесі, Ушаково ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Ушаково ауылы, Ленина көшесі, 19, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Ушаков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

16. Избирательный участок № 493, в границах села Степное.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Степное, улица Свердлова, 3, здание государственного учреждения "Степная основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
17. Избирательный участок № 494, в границах села Люблинка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Люблинка, улица Калинина, 36, здание государственного учреждения "Люблинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
18. Избирательный участок № 496, в границах села Корниловка.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Корниловка, улица Дорожная, 21, здание Корниловского сельского дома культуры.
19. Избирательный участок № 498, в границах села Симферополь.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Симферополь, улица Центральная, 5, здание государственного учреждения "Симферопольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
20. Избирательный участок № 499, в границах села Амангельды.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Амангельды, улица Целинная, 32, здание Дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Қорғау".
21. Избирательный участок № 500, в границах села Койбагар.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Койбагар, улица Элеваторная, 12, здание государственного учреждения "Станционная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
22. Избирательный участок № 501, в границах села Целинное.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Целинное, улица Мира, 1, здание государственного учреждения "Целинная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
23. Избирательный участок № 502, в границах села Карамырза.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Карамырза, улица Центральная, 11, здание государственного учреждения "Карамырзинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
24. Избирательный участок № 503, в границах села Кошевое.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Кошевое, улица Набережная, 20, здание государственного учреждения "Кошевская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
25. Избирательный участок № 505, в границах села Герцено.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Герцено, улица Пушкина, 2, здание государственного учреждения "Герценская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
26. Избирательный участок № 507, в границах села Ушаково.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Ушаково, улица Ленина, 19, здание государственного учреждения "Ушаковская основная школа" отдел образования акимата Карасуского района.

27. № 508 сайлау учаскесі, Заря ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Заря ауылы, Ленина көшесі, 26, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Заря бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28. № 509 сайлау учаскесі, Панфилов ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Панфилов ауылы, Мира көшесі, 17, Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Панфилов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29. № 510 сайлау учаскесі, Жекекөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Жекекөл ауылы, Еплова көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жекекөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
30. № 511 сайлау учаскесі, Теректі ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Теректі ауылы, Целинная көшесі, 2, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Теректі негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
31. № 513 сайлау учаскесі, Октябрское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Октябрское ауылы, Парковая көшесі, 4, "Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарасу орталықтандырылған кітапханалық жүйесі" мемлекеттік мекемесі шығармашылық үйінің ғимараты.
32. № 514 сайлау учаскесі, Шалғышы ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Шалғышы ауылы, Ковыльная көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шолақаша орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
33. № 515 сайлау учаскесі, Жаныспай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Жаныспай ауылы, Титова көшесі, 4, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Жаныспай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
34. № 516 сайлау учаскесі, Прогресс ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Прогресс ауылы, Школьная көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Прогресс бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
35. № 517 сайлау учаскесі, Железнодорожное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Железнодорожное ауылы, Московская көшесі, 1, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Железнодорожный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
36. № 518 сайлау учаскесі, Айдарлы ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Айдарлы ауылы, Советская көшесі, 16, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Айдарлы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

27. Избирательный участок № 508, в границах села Заря.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Заря, улица Ленина, 26, здание государственного учреждения "Заринская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
28. Избирательный участок № 509, в границах села Панфилово.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Панфилово, улица Мира, 17, здание государственного учреждения "Панфиловская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
29. Избирательный участок № 510, в границах села Жекеколь.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Жекеколь, улица Еплова, 1, здание государственного учреждения "Жекекольская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
30. Избирательный участок № 511, в границах села Теректы.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Теректы, улица Целинная, 2, здание государственного учреждения "Теректинская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
31. Избирательный участок № 513, в границах села Октябрьское.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Октябрьское, улица Парковая, 4, здание Дома творчества государственного учреждения "Карасуская централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Карасуского района".
32. Избирательный участок № 514, в границах села Челгаши.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Челгаши, улица Ковыльная, 1, здание государственного учреждения "Челгашинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
33. Избирательный участок № 515, в границах села Жаныспай.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Жаныспай, улица Титова, 4, здание государственного учреждения "Жаныспайская основная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
34. Избирательный участок № 516, в границах села Прогресс.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Прогресс, улица Школьная, 1, здание государственного учреждения "Прогресская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
35. Избирательный участок № 517, в границах села Железнодорожное.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Железнодорожное, улица Московская, 1, здание государственного учреждения "Железнодорожная средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.
36. Избирательный участок № 518, в границах села Айдарлы.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Айдарлы, улица Советская, 16, здание государственного учреждения "Айдарлинская средняя школа" отдела образования акимата Карасуского района.

37. № 519 сайлау учаскесі, Дружба ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Дружба ауылы, Школьная көшесі, 7, Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Дружба бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
38. № 520 сайлау учаскесі, Қарасу ауылының шекараларында: Исакова А, Рамазанова, Сандыбекова, Больничная, Набережная көшелері, Школьный, Детский, Майский, Торговый тұйық көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исакова А көшесі, 86, "Қарасу ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Қарасу мемлекеттік тілде оқытатын негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
39. № 522 сайлау учаскесі, Қарасу ауылы көшелерінің шекараларында: Автомобилистов, Анищенко, Базарная, Комсомольская, Пролетарская, Рабочая, Привокзальная, Мирная, Строительная, Дорожников, Калинина, В – Набережная, В – Комсомольская, В – Советская, Восточная, Химиков көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Исакова А көшесі, 64, "Қарасу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Достық" аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.
40. № 523 сайлау учаскесі, Восток ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қарасу ауданы, Восток ауылы, Гагарина көшесі, 6А, "Караман-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мәдениет-дене шынықтыру орталығының ғимараты.

37. Избирательный участок № 519, в границах села Дружба.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Дружба, улица Школьная, 7, здание государственного учреждения "Дружбинская начальная школа" отдела образования акимата Карасуского района.
38. Избирательный участок № 520, в границах села Карасу: входят улицы Исакова А, Рамазанова, Сандыбекова, Больничная, Набережная, переулки Школьный, Детский, Майский, Торговый.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Карасу, улица Исакова А, 86, здание государственного учреждения "Карасуская основная школа с государственным языком обучения отдела образования акимата Карасуского района".
39. Избирательный участок № 522, в границах села Карасу: входят улицы Автомобилистов, Анищенко, Базарная, Комсомольская, Пролетарская, Рабочая, Привокзальная, Мирная, Строительная, Дорожников, Калинина, В – Набережная, В – Комсомольская, В – Советская, Восточная, Химиков.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Карасу, улица Исакова А, 64, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры "Достык" отдела культуры и развития языков акимата Карасуского района".
40. Избирательный участок № 523, в границах села Восток.
Местонахождение участка: Карасуский район, село Восток, улица Гагарина, 6А, здание культурно-спортивного центра товарищества с ограниченной ответственностью "Караман-К".