Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 366 "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 410 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 9302 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1 баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 366 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8889 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 813,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 865,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 144 211,0 мың теңге;
2) шығындар – 185 990,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 177,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 177,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Муканов
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Қарасу
аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 366 "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 30 июня 2020 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2020 года № 9302. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2020 - 2022 годы" от 14 января 2020 года № 366 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8889) следующие изменения:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 181813,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 737,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 865,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 144211,0 тысяч тенге;
2) затраты –185990,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 177,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 177,4 тысяч тенге.";
приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата